logo
  1. 0

  Uyku Kitabı Dr Guy Meadows

  Yazar: Guy Meadows Yayınevi: Epsilon Yayınevi

  “Bu kitap sizin rahatlıkla iyi bir uyku çekmenizi sağlayacak.” -HEALTH & FITNESS- “Uyku Kitabı sizin yeniden sağlıklı bir uyku düzenine kavuşmanıza yardımcı olacak. Uykusuzluk çekenler için kaçırılmaması gereken bir rehber.” -TATLER- “Uykusuzlar için rüyalar gerçek olacak.” -THE DAILY MAIL- “Psikolog Dr. Guy Meadows, Uyku Kitabı’nda kronik uykusuzluk sorununa son vermek için davranışsal terapi tekniklerini ve farkındalığı kullanarak hazırla... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta 10+ Var.

  42,50 TL 53,50 TL

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  “Bu kitap sizin rahatlıkla iyi bir uyku çekmenizi sağlayacak.”

  -HEALTH & FITNESS-

  “Uyku Kitabı sizin yeniden sağlıklı bir uyku düzenine kavuşmanıza yardımcı olacak. Uykusuzluk çekenler için kaçırılmaması gereken bir rehber.”

  -TATLER-

  “Uykusuzlar için rüyalar gerçek olacak.”

  -THE DAILY MAIL-

  “Psikolog Dr. Guy Meadows, Uyku Kitabı’nda kronik uykusuzluk sorununa son vermek için davranışsal terapi tekniklerini ve farkındalığı kullanarak hazırladığı beş haftalık bir plan sunuyor.”

  -ELLE-

  “Kronik uykusuzluk çeken herkesin, içinde aynı sorunu yaşayanların hikâyelerinin de bulunduğu bu pratik kitabı okumasını öneririm.”

  -YOU MAGAZINE, MAIL ON SUNDAY-

  Dr. Guy Meadows derin bir farkındalık hali ve yeni bir Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) tekniğinin karışımını kullanarak beş haftalık eşsiz bir planla ister birkaç gecelik, ister hayat boyu süren bir sorun olsun, uykusuzluğu tedavi ediyor. Uyku bozukluğu yaşayan birçok insan bu sorunu çözebilmek adına oldukça fazla zaman, para ve çaba harcıyor. Dr. Guy bu işin sırrının ne yaptığınız değil, ne yapmamanız gerektiğini öğrenmek olduğunu keşfetti. Ne de olsa uykusuzluk konusunda ne kadar endişelenirseniz uykudan o kadar uzaklaşırsınız.

  Vaka çalışmaları, geçmiş hikâyeler, egzersizler, anahtar noktalar ve danışan referanslarıyla desteklenmiş; çizimlerle ve görsellerle zenginleştirilmiş UYKU KİTABI uykusuzlukla savaşmak için devrimsel yepyeni bir metot öğretiyor.

  UYKU KİTABI, uyku üzerine yapılmış bir doktoranın ve 12.000 saatin üzerinde, 2.000’den fazla uyku bozukluğu yaşayan kişinin dahil olduğu bir çalışmanın özetidir.

  (Tanıtım Bülteninden)

   


   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Kasım 2018
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 21,00 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Orijinal Dil İngilizce
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 224
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  İlk Baskı Yılı 2018
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 21
  Barkod 9786051734965

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Guy Meadows
  Çevirmen Kübra Tekneci