logo
  1. 0

  Turtle Beach Recon 150 Ps4

  Yayınevi: Turtle Beach

  TURTLE BEACH RECON 150 PS4   Sağlam, Rahat Tasarım – RECON 150 XO FOUR STEALTH’te olduğu gibi kalın, sağlam ve sert bir çerçeveye sahiptir ve peluş deri kaplı kafa bandı ve nefes alan kumaş kaplı kulak yastıkları ile saatlerce mutlak rahatlık içinde oyun oynamanızı sağlar. Yüksek Kaliteli 50mm Hoparlörler – Geniş, güçlü 50mm hoparlörler ile yüksek veya alçak tüm sesleri duyun. Kristal Netliğinde Sohbet – Turtle Beach’in ünlü yüksek hassasiyetli... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  TURTLE BEACH RECON 150 PS4

   

  Sağlam, Rahat Tasarım – RECON 150 XO FOUR STEALTH’te olduğu gibi kalın, sağlam ve sert bir çerçeveye sahiptir ve peluş deri kaplı kafa bandı ve nefes alan kumaş kaplı kulak yastıkları ile saatlerce mutlak rahatlık içinde oyun oynamanızı sağlar.
  Yüksek Kaliteli 50mm Hoparlörler – Geniş, güçlü 50mm hoparlörler ile yüksek veya alçak tüm sesleri duyun.
  Kristal Netliğinde Sohbet – Turtle Beach’in ünlü yüksek hassasiyetli mikrofonu sesinizi yüksek ve net biçimde alır, film izler veya müzik dinlerken çıkarılabilir.
  Rahat Kablo Üzeri Kontroller – Rahat kablo üzeri kontroller Ana Ses ve Mikrofon Susturma özelliklerini parmaklarınızın ucuna getirir.
  Çok Yönlü Uyumluluk – PlayStation®4 ve 3.5mm girişe sahip Xbox One kontrolcülerine ek olarak PC, Mac® ve 3.5mm bağlantıya sahip mobil/tablet cihazlarla da uyumludur. Eski Xbox One kontrolcüleri Kulaklık Ses Adaptörü gerektirir (ayrı satılır).

  Ürün Özellikleri:
  Hoparlörler: 50mm, Neodim Mıknatıslı
  Frekans Aralığı: 20Hz - 20kHz
  Kulak Yuvası Tasarımı: Kulak Üstü (Kapalı)
  Kafa Bandı: Deri Kaplı
  Kablo Üzeri Kumanda: Ana Ses Tekeri ve Mikrofon Susturma Düğmesi
  Kulak Yastığı Malzemesi: Kumaş (Siyah), Köpük Dolgulu
  Mikrofon Tasarımı: Çıkarılabilir, Tüm Yönlü
  Bağlantılar:
  PS4™, Xbox One, PC, Mac®, Mobil/Tablet Cihazlar: 3.5mm 90-Derece Açılı Konnektör

   


   

  Özellikler

  Barkod 731855033201

  Katkıda Bulunanlar