logo
  1. 0

  Treasure X Uzaylı Serisi Sürpriz Paket Fsdu24 41542

  Yayınevi: Treasure-X

  Treasure X'in Uzaylı serisinde çocuklar, Uzaylı içine hapsolmuş hazineyi ve avcıyı kurtarmaya çalışıyorlar. Tam 12 aşamada açılan paket ile çocuklara müthiş bir hazine avı deneyimi sunuyor. Önce Paketi aç, özel kesme aleti ile kutuyu kes ve Uzaylıyı çıkar. Uzaylının karnını kes, Avcıyı ve hazineyi Uzaylı'nın karnından kurtar! Üstelik bu sefer hazine gerçek Meteor taşı. Bakalım bu özel taşı bulabilecek misin? Biriktirmen için tam 18 farklı avcı,18... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Treasure X'in Uzaylı serisinde çocuklar, Uzaylı içine hapsolmuş hazineyi ve avcıyı kurtarmaya çalışıyorlar. Tam 12 aşamada açılan paket ile çocuklara müthiş bir hazine avı deneyimi sunuyor. Önce Paketi aç, özel kesme aleti ile kutuyu kes ve Uzaylıyı çıkar.
  Uzaylının karnını kes, Avcıyı ve hazineyi Uzaylı'nın karnından kurtar! Üstelik bu sefer hazine gerçek Meteor taşı. Bakalım bu özel taşı bulabilecek misin? Biriktirmen için tam 18 farklı avcı,18 farklı hazine var. Paketin içerisinden; 1 adet kesme gereci, 1 adet slime, 1 adet slime kabı, 1 adet avcı,1 adet kreter canavarı, 1 adet hazine, 1 adet Harita/Koleksiyoncu Rehberi çıkıyor.
   
  Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

   

  Özellikler

  Barkod 8056379087342

  Katkıda Bulunanlar