logo
  1. 0

  Temel Klinik Masaj Terapi David Pounds

  Yazar: David Pounds Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri

  Clay & Pounds Temel Klinik Masaj Terapi ile derslerinizde ve masaj terapi kariyerinizde başarılı olun.ilk kez yayınlandığından beri çığır açan bir kitap olarak görüldü. Hızla en çok satan ders ve saha pratiği kitabı oldu. Bu baskıda sunulan masaj terapiye ait anatomi ve klinik uygulamaların entegrasyonu, kitabın orijinal vizyonunun devamıdır.*Bu alanda gerçek uygulamaları, sıra dışı görselleri, mesleğinize katacağı inci değerindeki bilgileriyle m... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Clay & Pounds Temel Klinik Masaj Terapi ile derslerinizde ve masaj terapi kariyerinizde başarılı olun.ilk kez yayınlandığından beri çığır açan bir kitap olarak görüldü. Hızla en çok satan ders ve saha pratiği kitabı oldu. Bu baskıda sunulan masaj terapiye ait anatomi ve klinik uygulamaların entegrasyonu, kitabın orijinal vizyonunun devamıdır.*Bu alanda gerçek uygulamaları, sıra dışı görselleri, mesleğinize katacağı inci değerindeki bilgileriyle muhakkak elinizin altında bulunması gereken kaynak. Hiçbir kitap bu alanda "Clay & Pounds Temel Klinik Masaj Terapi” kitabı kadar etkili ve benzersiz değildir.Bu pratik, gerçeğe uygun kitap, etkili uygulama için ihtiyaç duyduğunuz palpasyon ve kas anatomisi üzerinde sağlam bir temel oluşturmanıza yardımcı olur ve içerdeki yapıların resimlerini doğrudan canlı model fotoğrafları üzerinde göstererek, temel klinik masaj terapi tekniklerini hayata geçirir.Temel Özellikler• Her kas veya kas grubunu, çevreleyen yapıları, yüzey işaretleri ve terapistin ellerini gösteren 550’den fazla renkli resim.• Masaj dokunuşların hareket yönünü gösteren okları içeren teknik çizimler.• Görsel örtünme rehberleri, kitap boyunca uygulama yapılan kaslara göre uygun örtünme tekniklerini görsel olarak pekiştirmenizi sağlar.• Olgu çalışmaları, içeriği bütünleştirmenize yüzey pratikte nasıl uygulandığını görmenize yardımcı olur.• Öğrenme Hedefleri ve Bölüm Soruları, temel kavramlar ve tekniklere hakim olmanıza ve anladığınızı değerlendirmenize yardımcı olur.
  • İki yeni editör ve yaklaşık 30 yeni katılımcının yer aldığı alanında global uzmanların bilgi ve deneyimleri sunulmaktadır.
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Hamur Tipi 1. Hamur
  İlk Baskı Yılı 2019
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Barkod 9789752777415

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar David Pounds