logo
  1. 0

  Teleferikte Aşk Inci Germenliler

  Yazar: İnci Germenliler Yayınevi: Göl Kitap

  Bu roman sizleri sihirli bir seyahate davet ediyor. Bu kitabı okurken büyülü eldivenler sayesinde, rüya gibi bir yolculuğa çıkacak ve gittiğiniz yerde kalmak isteyeceksiniz. Başka hiçbir şey düşünmeden, olayların peşinden koşacak ve bambaşka bir dünyaya sürükleneceksiniz. Düşlerin ve gerçeklerin, aşkın ve yanılsamaların birbirine karıştığı bu kitabın sayfaları arasında, kendinizi bazen aşk ve mucizeler diyarında, bazen de entrika ve ihanet içinde... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Bu roman sizleri sihirli bir seyahate davet ediyor. Bu kitabı okurken büyülü eldivenler sayesinde, rüya gibi bir yolculuğa çıkacak ve gittiğiniz yerde kalmak isteyeceksiniz. Başka hiçbir şey düşünmeden, olayların peşinden koşacak ve bambaşka bir dünyaya sürükleneceksiniz. Düşlerin ve gerçeklerin, aşkın ve yanılsamaların birbirine karıştığı bu kitabın sayfaları arasında, kendinizi bazen aşk ve mucizeler diyarında, bazen de entrika ve ihanet içinde bulacaksınız.
  Gün geçtikçe çözülmeye başlayan evliliğini sürdürmeye çalışan Lara, duru ve temiz bir sevginin özlemini çekiyordu. Kutay ise maceralı ve kederli hayatına, huzurla birlikte sevgi getirecek bir kadını arıyordu. Beklenmeyen ve bir anda gelişen olaylar zinciri, Lara ve Kutay arasında bir ilişkinin başlamasına sebep oldu. İkisi de susuzluklarını gideren sevgi pınarını, birbirlerinin ruhunda bulmuşlardı. Ne şöhret ne asalet ne de servet… Hiç biri onlar için sevgi kadar paha biçilmez bir hazine değildi. Kaderin akıl almaz bir cilvesiyle teleferikte yaptıkları yolculuk esnasında, kazara çarpışan kalplerinin verdiği mücadeleyi, her zaman olduğu gibi yine aşk mı kazanacaktı?
  Lara'nın hayallerinin nasıl yıkıldığını, bütün güçlüklerden nasıl sıyrıldığını, yazar İnci Germenliler'in sıcak üslubuyla okuyacaksınız. Okurlarımız romantik bir aşk ve esrar yüklü bu romandan duyacakları tatlı heyecanı, uzun zaman unutamayacaklardır.
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Şubat 2019
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 21,00 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 252
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 21
  İlk Baskı Yılı 2019
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Barkod 9786059540490

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar İnci Germenliler