logo
  1. 0

  Tagarama'Dan Sihirli Kalem Serkan Kahveci

  Yazar: Serkan Kahveci Yayınevi: Servet

  Merhaba Sevgili Okurlarım; Öncelikle sanatın yedinci harikası ‘’Sinema perdesi’’ için yazmış olduğum edebi eserleri (senaryoları, şiirleri) büyük bir keyif ve heyecan ile okuyacağınızı umuyorum. Serbest ve farklı türde yazdığım şiirlerimde cansız nesneleri, can dostlarımız hayvanları, spor dallarını ve küresel ısınma gibi konuları ele aldım. Sinema yönetmeni Jean – Luc Godard’ın bir sözü vardır. “Fotoğraf gerçektir, sinema ise saniyede yirmi d... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Merhaba Sevgili Okurlarım;
  Öncelikle sanatın yedinci harikası ‘’Sinema perdesi’’ için yazmış olduğum edebi eserleri (senaryoları, şiirleri) büyük bir keyif ve heyecan ile okuyacağınızı umuyorum.
  Serbest ve farklı türde yazdığım şiirlerimde cansız nesneleri, can dostlarımız hayvanları, spor dallarını ve küresel ısınma gibi konuları ele aldım.
  Sinema yönetmeni Jean – Luc Godard’ın bir sözü vardır. “Fotoğraf gerçektir, sinema ise saniyede yirmi dört kare gerçektir” Ben de bu sözden yola çıkarak, edebi yönden hikâye türünde senaryolarımı siz değerli okuyucularımın yer, zaman ve mekânları, olay örgülerini, karakterleri kendi hayal gücünüzle yaratıp, yarattığınız bu dünyanın da hâkimi, hakemi ve yönetmeni olmanızı gönülden istiyorum.
  Ayrıca bu 18 senaryo ve 10 adet şiirde kâh bir minik sarıçiçeğin izinden Cheese burgerin anavatanı Colorado’ya yolculuk, kâh günümüzde yok olmuş devasa kuşların bir depremin tetiklemesiyle tekrar gün yüzüne çıkmasına tanık olacağız. Bazen bir lahitten çıkan parşömen su ve güneşin yardımıyla sizi antik Machu Picchu’ya götürecek. Kimi zaman da Malakan ve Türk sevgililerin imkânsızlıktan kendilerini karlar ülkesi Laponya’da bulmasıyla Kuzey ve Güney ışıklarından gelen mesajlarla birlikte garip olaylara şahit olacağız.
  Güleceğiniz, ağlayacağınız, ürpereceğiniz, heyecanlanacağınız bu kitabı yazarken bana ilham olan mahallemizin sihirli kalemi, büyük şair ve yazarı Atilla İlhan’a ve yazar Hasan Hüseyin Korkmazgil’e sonsuz saygı ve teşekkürlerimi iletiyorum.
  Ayrıca bize değer katan tüm yazarların ve merhum babam Selahattin Kahveci’nin ruhlarının şâd olması dileğiyle... Mutlu Okumalar
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Haziran 2021
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 19,50 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 393
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 19,5
  İlk Baskı Yılı 2021
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  Barkod 9786057027115

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Serkan Kahveci