logo
  1. 0

  Sony Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Gri Whch400

  Yayınevi: Sony

  NFC ve Bluetooth Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi, karmaşık kurulum işlemlerini geçmişte bırakır. Belirli NFC özellikli cihazların gövdesindeki N işaretine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve kablosuz bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla içerik akışı gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazınızın ayarlar menüsünü kullanarak yine de manuel olarak Bluetooth kulaklığa bağlanabilirsiniz.   20 saat pil ömr... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  NFC ve Bluetooth
  Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi, karmaşık kurulum işlemlerini geçmişte bırakır. Belirli NFC özellikli cihazların gövdesindeki N işaretine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve kablosuz bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla içerik akışı gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazınızın ayarlar menüsünü kullanarak yine de manuel olarak Bluetooth kulaklığa bağlanabilirsiniz.
   
  20 saat pil ömrü
  20 saate kadar dayanan uzun ömürlü pil ile müziğiniz durmasın.
   
  Gün boyu kaliteli ses akışı yapın
  Müziğinizi 30 mm sürücülerden net sesle dinleyin.
   
  Eller serbest görüşme
  Dahili mikrofon sayesinde, kolaylıkla kullanılan eller serbest görüşme fonksiyonu ile sohbetiniz rahatça akar. Telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek yoktur.
   
  Sesli yardımcıyla uyumlu
  Tek bir düğmeye basarak akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanabilir, yol tarifi alabilir, müzik çalabilir ve kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz.
   
  Düğmelerle kolay kullanım
  Parçaları çalmak, durdurmak veya atlamak ve ses seviyesini ayarlamak için düğmeleri kullanın.

   

  Özellikler

  Barkod 4548736069985

  Katkıda Bulunanlar