logo
  1. 0

  Sofia Bileklik The First 1 5995

  Yayınevi: Disney Frozen

  Küçüklerin, gençlerin ve genç kalanların yeni trendinin adı ROXO. ROXO' nun en önemli özelliği, bileklikler ve kolyeler üzerinde metal başlıkların değiştirilebilir olması. Bilekliğinizde bulunan metal başlığı dilerseniz kolyenize de takabilirsiniz. Bileklikleri ister tek başlıklı, isterseniz dilediğiniz adette başlık kullanarak tasarlayabilirsiniz. Amerika' nın en son trendi olan ROXO' ya herkesten önce siz sahip olmak istemez misiniz ? Small... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Küçüklerin, gençlerin ve genç kalanların yeni trendinin adı ROXO.

  ROXO' nun en önemli özelliği, bileklikler ve kolyeler üzerinde metal başlıkların değiştirilebilir olması. Bilekliğinizde bulunan metal başlığı dilerseniz kolyenize de takabilirsiniz. Bileklikleri ister tek başlıklı, isterseniz dilediğiniz adette başlık kullanarak tasarlayabilirsiniz.

  Amerika' nın en son trendi olan ROXO' ya herkesten önce siz sahip olmak istemez misiniz ? Small ve Medium olarak iki farklı ebatta üretilen bu modeller ile çocuklarınızın bileklerini renklendirmenin vakti geldi. Işıklı modellerine de göz atmayı unutmayın. Sevdikleriniz bu renkli, küçük hediyeler ile büyük mutluluklar yaşayacaktır.


  Yaş Aralığı : 3 -11 yaş

   

  Özellikler

  Barkod 849185029853

  Katkıda Bulunanlar