logo
  1. 0

  Slipstop Speedy Kaydırmaz Ayakkabı/Patik 30-32 Ss19120185

  Yayınevi: Slipstop

  Slipstop çocukların ve yetişkinlerin yazın havuz ve deniz kenarında, kışın evde, spor alanında, banyoda kayma ve düşme tehlikesine karşın rahatlıkla kullanabileceği konforlu bir ürün. Slipstop'la tüm kaygan zeminlerde çocuklar ve ebeveynler özgürce hareket edebiliyorlar. Slipstop'u evde, spor salonunda, havuzda, denizde, kumda, teknede, banyoda ve ihtiyacınıza göre birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Slipstop kaydırmaz tabanlı ayakkabı, ıslak... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Slipstop çocukların ve yetişkinlerin yazın havuz ve deniz kenarında, kışın evde, spor alanında, banyoda kayma ve düşme tehlikesine karşın rahatlıkla kullanabileceği konforlu bir ürün.
  Slipstop'la tüm kaygan zeminlerde çocuklar ve ebeveynler özgürce hareket edebiliyorlar.
  Slipstop'u evde, spor salonunda, havuzda, denizde, kumda, teknede, banyoda ve ihtiyacınıza göre birçok farklı alanda kullanabilirsiniz.
  Slipstop kaydırmaz tabanlı ayakkabı, ıslak veya kuru kaygan zeminde kayma riskinin azalmasına yardımcı oluyor. Slipstop'un yer tutuş sağlayan özel kaydırmaz tabanı, aynı zamanda ayakları kumda ısıya karşı da koruyor. Slipstop kendini güvende hissetmek isteyen tüm yetişkinlerin ve çocukların kullanabileceği rahat bir ürün.
  Tüm yaş gruplarının konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan Slipstop, hafif ve esnek bir yapıya sahip.
  Suya dayanıklı, nefes alan ve çabuk kuruyan bir kumaştan üretilen Slipstop tıpkı bir çorap gibi kolaylıkla giyilip çıkarılabiliyor, Slipstop'la denizde ve havuzda rahatlıkla yüzülebiliyor. Slipstop esnek ve elastik bir ürün olduğu için ayak şekline bağlı olarak 1-2 beden büyüğe kadar olabiliyor.
  Malzeme : %91 Polyamide, %9 Elastane
  Numara : 30 – 32
   

   

  Özellikler

  Barkod 8680671334806

  Katkıda Bulunanlar