logo
  1. Yazarlar
  2. Yayınevleri
  3. 0

  Filtreler

  -

  Sinan Canan

  Sinan Canan, 1972 yılında yılında Ankara’da doğmuş olan araştırmacı, yazar ve Üsküdar Üniversitesi Nöropazarlama Anabilim Dalı Başkanı.

  Sinan Canan Hayatı 

  Sinan Canan, doğduğu şehir Ankara’da erken eğitim hayatını tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümününü kazandı ve buradan da başarıyla mezun oldu.

  Eğitime ara vermedi ve 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalında yüksek lisans yaptı.

  Ankara’da bulunan Başkent Üniversitesi ve Turgut Özel Üniversitesi’nde toplam altı yıl çalışan Canan, bu süreçte Fizyoloji Doçenti ünvanını almayı da başardı.

  2016 yılında Üsküdar Üniversitesi’nde İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji bölümünde öğretim görevlisi olarak göreve başladı, günümüzde ise aynı üniversitede Nöropazarlama Anabilim Dalı başkanlığını yapıyor.

  Sinan Canan Kitapları

  Prof.Dr. Sinan Canan, Evrimsel Psikoloji, Sinirbilim, Nörobilim ve Nöropazarlama konularına olan ilgisini ve bugüne kadar edindiği bilgileri geniş kitleler ile paylaşabileceği 10’u aşkın kitap yayımladı. 

  En popüler Sinan Canan kitapları arasında “Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler”, “Dijital Gelecekte İnsan Kalmak” ve “İFA: İnsanın Fabrika Ayarları” serisi yer alıyor. 

  Kitapabi ile Sinan Canan kitaplarını satın alabilirsiniz.

   

   

  Sinan Canan Kitapları