logo
  1. 0

  Silivriden Özgürlüğe-Gazetecilik Suç Değildir Murat Aksoy

  Yazar: Murat Aksoy Yayınevi: Siyah Beyaz Yayınları

  “Rüya mıydı yoksa gerçek mi ilk an farkına varamadım. Bir yandan melodik bir ses kulağımda salınırken diğer yandan tahtaya vurulan yumruk sesleri ve insan konuşmaları duyuyordum. Kızımın odasında uyumuştum. Aslında gece yarısına kadar uyumamış, son olarak bir sivrisinek ile mücadele etmiştim. Uykuya daldığımda saat sabaha geliyordu. Bunu biliyordum. Bu yüzden olsa gerek kulağıma çalınanların rüya olduğunu düşündüm ya da öyle hissettim. Değilmiş, ... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta 10+ Var.

  25,00 TL 37,15 TL

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  “Rüya mıydı yoksa gerçek mi ilk an farkına varamadım. Bir yandan melodik bir ses kulağımda salınırken diğer yandan tahtaya vurulan yumruk sesleri ve insan konuşmaları duyuyordum. Kızımın odasında uyumuştum.
  Aslında gece yarısına kadar uyumamış, son olarak bir sivrisinek ile mücadele etmiştim. Uykuya daldığımda saat sabaha geliyordu. Bunu biliyordum. Bu yüzden olsa gerek kulağıma çalınanların rüya olduğunu düşündüm ya da öyle hissettim. Değilmiş, uyuyanınca anladım! Kapı çalınıyordu. Gürültünün kaynağı oydu. Kapıya yöneldim, dürbünden baktım; polisti. Daha doğrusu polisler. Mapusluk böyle başladı.”
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Mayıs 2019
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 12,00 X 19,00 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 288
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 12 X 19
  İlk Baskı Yılı 2019
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Barkod 9786052280805

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Murat Aksoy