logo
  1. 0

  Sennheiser Hd 2.30 Kulaküstü Kulaklık Siyah

  Yayınevi: Sennheiser

  Sennheiser Hd 2.30 Kulaküstü Kulaklık Siyah HD 2.30 Taşınabilir cihazlarınızdan en üst düzey ses performansını rahatça almanızı sağlayan, taşınabilir ve inanılmaz hafif bir kulaklık.   Sennheiser Hd 2 Serisi – Hareket Halindeyken Üstün Müzikalite Efsanevi Sennheiser kalitesi hiç bu kadar canlı görünmemişti. Yeni HD 2 serisi, zarif bir minimalist tasarıma sahip olmayı ve bu minimalist tasarıma rağmen hareket halindeki hayata uyum sağlayabilece... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Sennheiser Hd 2.30 Kulaküstü Kulaklık Siyah
  HD 2.30 Taşınabilir cihazlarınızdan en üst düzey ses performansını rahatça almanızı sağlayan, taşınabilir ve inanılmaz hafif bir kulaklık.
   
  Sennheiser Hd 2 Serisi – Hareket Halindeyken Üstün Müzikalite
  Efsanevi Sennheiser kalitesi hiç bu kadar canlı görünmemişti. Yeni HD 2 serisi, zarif bir minimalist tasarıma sahip olmayı ve bu minimalist tasarıma rağmen hareket halindeki hayata uyum sağlayabilecek kadar dayanıklı olmayı başardı.
  Ses cihazınızın çıkışına bağlayın ve portatif cihazınızın performansından sonuna kadar yararlanın.
   
  Sennheıser Hd 2.30
  Yüksek kaliteli mobil deneyim: Üstün Sennheiser sesi, müziğiniz ve çağrılarınız üzerinde mutlak kontrol. Sokak için yeterince sağlamlık, aynı zamanda inanılmaz rahatlık.
   
  Mobil Lüksün Eşliğinde
  Biz, HD 2.30 ile komple bir paket sunma yoluna gittik. Bu da, zarifçe tasarlanmış, hafif ama sağlam ve katlanabilir bir kulaklıktan daha fazlasını alacağınız anlamına geliyor. Hareket kabiliyeti için, HD 2.30, 3 tuşlu kumandalı ve mikrofonu, çıkarılabilir tek taraflı kabloya sahiptir. Apple iOS (HD 2.30i) ya da Android cihazlar (HD 2.30g) için optimize edilen bu kumanda, müziğinizi daha rahat kontrol etmenize ve daha rahat çağrı alıp yapmanıza yardımcı olur. Daha elverişli saklama için, HD 2.30 yumuşak saklama çantasıyla birlikte gelir.
   
  Güç Ve Netlik – Sokağa Beraberinde Çıkılacak Ses
  Gerçek bir Sennheiser, HD 2.30 konu sese geldiğinde asla taviz vermez. Üstün gerçeklikte ve dengeli, HD 2.30 güçlü ve en dip frekanslara inebilen bas tepkisiyle birlikte etkileyici netlikte ve detayla ses reprodüksiyonu sunar. Üstün kaliteli yapay deri kulak pedlerinin rahatlığının tadını çıkarırken, bu ses deneyiminin içinde kaybolun.
   
  Stilinizi İfade Edeceğiniz Biçimi Seçin
  Antrasit detaylarıyla süslenmiş klasik siyah mı? Yoksa gül altın vurgularıyla beyaz mı? HD 2.30’ü seçtiğiniz sürece yanılamazsınız. HD 2.30’ün zarif ve sofistike dizaynı ona, onun mükemmel sesi gibi zamansız bir görünüm kazandırır ve bu bileşim müthiş bir saflıkla HD 2.30’da tezahür eder.
   
  Kutu İçeriği
  1 adet HD 2.30G Kulaklık
  1 adet RCA 2.30 - 1,4 metre çıkarılabilir, tek taraflı, 3 tuş kumandalı kablo
  1 adet 3,5 mm düz giriş
  1 adet taşıma kesesi
   
  Teknik Özellikler
  Renk: Beyaz
  Empedans: 22 Ohm
  Frekans Aralığı (Hoparlör): 18 Hz - 22.000 Hz
  Frekans Aralığı (Mikrofon): 100 Hz - 10.000 Hz
  Ses Şiddet Seviyesi (SPL): 115 dB (1kHz/1Vrms)
  Toplam Harmonik Bozulma (THD):

  Özellikler

  Barkod 4044155201345

  Katkıda Bulunanlar