logo
  1. Yazarlar
  2. Yayınevleri
  3. 0

  Sarah Jio

  Sarah Jio, beslenme uzmanı, gazeteci ve yazardır. 18 Şubat 1978 yılında Amerika’nın başkenti olan Washington’da dünyaya gelmiştir. İletişim Fakültesinden mezun olan Sarah Jio, çeşitli gazetelerde ve dergilerde yayınlanan makaleleri ile tanınmıştır.

  Sarah Jio Kimdir?

  Genellikle sağlıklı beslenme, kilo alma ve verme gibi konular üzerine yazılar yazan Sarah Jio, ayrıca birçok roman da yazmıştır. Sarah Jio’nun yazdığı romanları ve kitapları Türkçe’de dahil olmak üzere birçok dilde çeviri halinde yayınlandı ve okuyucu kitlesi de bu sayede oldukça genişledi. 

  New York Times’ın en çok satanlar gibi listelerinde sık sık Sarah Jio kitapları yer almaktadır, günümüzde evlidir ve 3 çocuğa annelik yapmaktadır, ayrıca İnstagram’da da oldukça aktiftir.

  Sarah Jio Kitapları

  Sarah Jio Kelebek Adası ve Paris’ten Çiçeklerle gibi kitaplarıyla olumlu okuyucu yorumları almıştır, yazarın son kitabı olan Sahildeki Kulübe de satış rekorları kırmıştır. Diğer Sarah Jio sözleri ve eserleri arasında Gündüzsefası, Acı Tatlı Hayat Hikayem, Yeşil Deniz Kabuğu, Son Kamelya ve Yitik Kalpler İstasyonu bulunmaktadır. Sarah Jio kitapları ve daha fazlasını Kitapabi’den satın alabilirsiniz.

  Sarah Jio Kitapları