logo
  1. 0

  Rainbow High Bebek Skyler Bradshaw

  Yayınevi: Rainbow

  Herkesin kendi tarzını kendi renkleriyle özgürce sergilediği moda okulu Rainbow High'a hoş geldiniz! Muhteşem renkler, birbirinden güzel kıyafetler, aksesuarlarla gelen altı Rainbow High bebeğinin her biri gökkuşağının ayrı bir rengini temsil ediyor. Çok özel tarzları, detaylı yüz hatları ve göz alıcı saç stilleriyle Rainbow High Surprise bebeklerine çocuklar bayılacak.   Tepeden tırnağa morun tonlarıyla Violet Willow, Rainbow High moda okulunda ... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Herkesin kendi tarzını kendi renkleriyle özgürce sergilediği moda okulu Rainbow High'a hoş geldiniz! Muhteşem renkler, birbirinden güzel kıyafetler, aksesuarlarla gelen altı Rainbow High bebeğinin her biri gökkuşağının ayrı bir rengini temsil ediyor. Çok özel tarzları, detaylı yüz hatları ve göz alıcı saç stilleriyle Rainbow High Surprise bebeklerine çocuklar bayılacak.
   
  Tepeden tırnağa morun tonlarıyla Violet Willow, Rainbow High moda okulunda fotoğraf ve video çekmekte çok yetenekli, dijital medyaya çok ilgili olan karakterimiz mor tonlarında ve göz alıcı tarzıyla geliyor. İki farklı kıyafet kombini ile kırmızı halıda yürümeye hazır olan Violet Willow, hareket eden eklemleriyle istenilen pozu verebilir. Üstelik çocuklar, muhteşem saçlarına kendi tarzlarını yansıtabilirler.
   
  Pakette: 2 Kıyafet, 2 çift Ayakkabı, Saç Fırçası, Elbise Askısı ve Bebek Standı yer alıyor.
  Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri

   

  Özellikler

  Barkod 35051569633

  Katkıda Bulunanlar