logo
  1. 0

  Ps4 The Crew 2 Deluxe Edt

  Yayınevi: Ubi Soft Entertainment

  Motornation'a Hoş Geldiniz. Karada, Denizde Ve Havada Mücadeleye Katılın. Sınırları zorlayın ve ikonik yerlerde yeni deneyimler yaşayın. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde sis ve bulutların arasında yarışın, New York City'nin arka sokaklarında lastiklerinizi yakın, Mississippi Nehri'ni hızlı bir şekilde geçin ve Büyük Kanyon'un her köşesini keşfedin.   Olmak İstediğiniz Gibi Şampiyon Olun! Ülkedeki dört farklı motor sporu ailesine katılın:... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Motornation'a Hoş Geldiniz. Karada, Denizde Ve Havada Mücadeleye Katılın.

  Sınırları zorlayın ve ikonik yerlerde yeni deneyimler yaşayın. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde sis ve bulutların arasında yarışın, New York City'nin arka sokaklarında lastiklerinizi yakın, Mississippi Nehri'ni hızlı bir şekilde geçin ve Büyük Kanyon'un her köşesini keşfedin.

   

  Olmak İstediğiniz Gibi Şampiyon Olun!

  Ülkedeki dört farklı motor sporu ailesine katılın: sokak yarışçıları ve profesyonel yarışçılar, off-road uzmanları ve serbest stili tercih edenler. Mücadelelerde ve rastgele karşılaşmalarda kişisel tarzınızı keşfedin ve geliştirin, rüya yarışlarınızı toplayın ve özelleştirin, bu yarışları yüksek performans sergileyin ve tüm ABD'nin motor sporları sahnesinde adınızı duyurun.

   

  Paylaşın Ve Çevrimiçi Dünyada Adınızı Duyurun!

  The Crew 2'nin dünyasında arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile kişisel başarılarınızı ve eşsiz anlarınızı paylaşarak adınızı duyurabilirsiniz. Rekorları kırın ve öncü siz olun! Yeni elde ettiğiniz başarılarınız diğer oyunculara üstünlük sağlama konusunda sizi güçlendirirken bu başarı diğer oyuncular için yeni bir mücadele olarak kaydedilir. Bir düğmeye basarak tüm en iyi anlarınızı yakalayın ve paylaşın.

   

   


   

  Özellikler

  Barkod 3307216048541

  Katkıda Bulunanlar