logo
  1. 0

  Primavera P6 Ile Planlama Mustafa Bekar

  Yazar: Mustafa Bekar Yayınevi: Seçkin Yayıncılık

  Gördüğü ilgi üzerine yenilenmiş 2. Baskısını yapan kitapta, Programa giriş ve yeni bir proje oluşturma için gerekli ayarlar, Proje oluşturma adımlarına göre geniş ve görsel anlatım, Protfolio oluşturma, EPS, Proje, WBS, OBS, Resources, Resources assigment, Hakediş maliyetler, Raporlar gibi bir çok konu yer almaktadır. Ayrıca. uygulamalı örnekle de işlenen konuların daha iyi anlaşılması hedeflenmiştir. Kitap programı kendi kendine öğrenmek isteyen... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Gördüğü ilgi üzerine yenilenmiş 2. Baskısını yapan kitapta, Programa giriş ve yeni bir proje oluşturma için gerekli ayarlar, Proje oluşturma adımlarına göre geniş ve görsel anlatım, Protfolio oluşturma, EPS, Proje, WBS, OBS, Resources, Resources assigment, Hakediş maliyetler, Raporlar gibi bir çok konu yer almaktadır. Ayrıca. uygulamalı örnekle de işlenen konuların daha iyi anlaşılması hedeflenmiştir.
  Kitap programı kendi kendine öğrenmek isteyenler, bu alanda kursa gidenler ile İnşaat, Enerji, Savunma Sanayi, Otomotiv, Uçak ve Uzay ve Üretim-İmalatın yoğun olduğu yerlerdeki uygulamacılar da hitap etmektedir.
  Konu Başlıkları P6'ya Genel Bakış Enterprise Proje Oluşturma OBS Oluşturma WBS Oluşturma (WBS Work Breakdown Structure) Aktivite Oluşturma (Activity) Aktivite Bağlantıları (Relationships) Kaynak Oluşturma ve Kaynak Kullanım ve Dağılım (Resources, Resources Assignments) Harcamaları Oluşturma ve Dağılımı (Expenses) Hedef Planlar (Baseline) İzleme (Tacking) Raporlama (Reports)
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Hamur Tipi 1. Hamur
  Ebat 16 X 24
  İlk Baskı Yılı 2018
  Baskı Sayısı 2. Basım
  Barkod 9789750251597

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Mustafa Bekar