logo
  1. 0

  Pan Elastik Kitap Ayracı Love7

  Yayınevi: Pan

  Ahşap üzerine UV baskı tekniği ile üretilmiştir. Malzeme: Elastik kitap ayracımızda ithal huş kontrplak kullandık. Ayraçtaki boncuk da ahşaptır. Huş ağacı, kuzey yarımkürede, dağlık bölgelerde, nemli yerlerde ve asitli topraklarda yetişmektedir. Parlak dokulu ve sağlam yapılıdır. Yüzeyi sert, pürüzsüz, yıpranmalara karşı mukavemetli ve estetik bir ahşap türüdür.  Boyut: Ayracın ahşap kısmının boyu 5cm, kalınlığı 2.8mm'dir.  Lastik çapı 1.5 mm'dir... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Ahşap üzerine UV baskı tekniği ile üretilmiştir.
  Malzeme: Elastik kitap ayracımızda ithal huş kontrplak kullandık. Ayraçtaki boncuk da ahşaptır. Huş ağacı, kuzey yarımkürede, dağlık bölgelerde, nemli yerlerde ve asitli topraklarda yetişmektedir. Parlak dokulu ve sağlam yapılıdır. Yüzeyi sert, pürüzsüz, yıpranmalara karşı mukavemetli ve estetik bir ahşap türüdür. 
  Boyut: Ayracın ahşap kısmının boyu 5cm, kalınlığı 2.8mm'dir.  Lastik çapı 1.5 mm'dir. Elastik olduğu için 18cm'den 30cm'e kadar uzunluktaki kitaplarınızda rahatça kullanabilirsiniz. 
  Doğal ahşap olduğundan sıvı temasından uzak tutmanız gerekmektedir.
  Fotoğraf çekimindeki ışık ayarlarından ötürü, görseldeki ürün ile size gönderilecek olan arasında renk açısından ufak nüanslar olabilir. 

   

  Özellikler

  Barkod 8682340154739

  Katkıda Bulunanlar