logo
  1. 0

  Özümün Ülkesine Dönüş Kamile Uğurlu

  Yazar: Kamile Uğurlu Yayınevi: Akif Yayınları

  Bu kitabı neden okumalısınız söyleyeyim mi? Bu kitapta sorunlarınıza çözümler bulacaksınız. Önce, sizi yoran hayatın içindekisıkıntılarınızın nedenini, sonra çözümsüzmüş gibi duran dertlerin çaresini, çözümünü bulacaksınız. Böylece, inşallah kendinizi okuma-anlama ve ilerleme gerçekleşecek. Özgüven koca bir kalkan gibi etrafınızı saracak. Özümüze yolculuk, hep özümüzle kalma olarak gerçekleşecek. Yani sahte benlik sana güle güle, ÖZÜMÜN ÜLKESİ HO... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Bu kitabı neden okumalısınız söyleyeyim mi?
  Bu kitapta sorunlarınıza çözümler bulacaksınız. Önce, sizi yoran hayatın içindekisıkıntılarınızın nedenini, sonra çözümsüzmüş gibi duran dertlerin çaresini, çözümünü bulacaksınız.
  Böylece, inşallah kendinizi okuma-anlama ve ilerleme gerçekleşecek. Özgüven koca bir kalkan gibi etrafınızı saracak. Özümüze yolculuk, hep özümüzle kalma olarak gerçekleşecek. Yani sahte benlik sana güle güle, ÖZÜMÜN ÜLKESİ HOŞGELDİN!
  Hep düsturumuz aynı; “Kendini bil, bul, Rabbine ulaş!” Özünüzü bulmak, sahte benlikten sıyrılıp, özünüzle yaşamak için, özgüveninizi tavan yaptırmak için, hadi ilk sayfadan okumaya başlayın.
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Aralık 2019
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 21,00 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 160
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 21
  İlk Baskı Yılı 2019
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  Barkod 9786056946899

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Kamile Uğurlu