logo
  1. 0

  Nucleus-Homeopatide Kronik Hastalıklar Ve Miyazmalar Üzerine Dersler E.s Rajendran

  Yazar: E. S Rajendran Yayınevi: Semaver Yayınları

   Amacım, seleflerimin tamamının çaba harcayıp başarısız olduğu psoranın kökeni ve kesin nedenini bulmak değil. Benim derdim miyazma kavramını keşfedip bütünlük kavramıyla entegre etmek. Miyazma kavramı ve bütünlük kavramının entegre edilmesi üzerine yapılacak derinlemesine çalışma doktorların, dünyadaki tüm sağlık çalışanlarının hedefi olan daha iyi tedaviye ulaşmasına yardımcı olacağını düşünüyorum. - Dr. E. S. Rajendran, Nucleus -    Dr. E.S... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

   Amacım, seleflerimin tamamının çaba harcayıp başarısız olduğu psoranın kökeni ve kesin nedenini bulmak değil. Benim derdim miyazma kavramını keşfedip bütünlük kavramıyla entegre etmek. Miyazma kavramı ve bütünlük kavramının entegre edilmesi üzerine yapılacak derinlemesine çalışma doktorların, dünyadaki tüm sağlık çalışanlarının hedefi olan daha iyi tedaviye ulaşmasına yardımcı olacağını düşünüyorum.

  - Dr. E. S. Rajendran, Nucleus - 

   

  Dr. E.S. Rajendran 1989 yılında Hindistan'ın Kozikhode şehrinde bulunan ve ülkenin en iyi okullarından biri olan Devlet Homeopatik Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Temel eğitiminin ardından 1994 yılında yine aynı okulda Homeopati Felsefesi uzmanlığını tamamladı.

  1998 yılına kadar Mangalore şehrinde bulunan Fr. Muller Homeopatik Tıp Fakültesi'nde çalıştı. Halen Salem'de bulunan Vinayaka Mission Homeopatik Tıp Fakültesi'nde yönetici ayrıca Organon ve Homeopatik Felsefe Bölümü'nün başkanı olarak görev yapmaktadır. Meslek yaşamı boyunca lisans ve lisansüstü düzeyde Felsefe, Organon ve Kronik Hastalıklar dersleri vermiştir.

  Doktorasını homeopatik ilaçlarda nanoteknoloji konulu araştırmasıyla Vinayaka Misyon Üniversitesi'nden almıştır.

  Dr. Rajendran ilk çalışması New Lights-Lectures on Homeopathy and Philosophy'deki araştırma incelemeleri ile homeopatik tıpla ilgili bir ilke imza atmıştır.

  Bu kitap Hindistan'daki çeşitli lisans ve lisansüstü programların müfredatına dahil edilmiştir.

   

  (Tanıtım Bülteninden)

   

   


   

  Özellikler

  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 21
  İlk Baskı Yılı 2018
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Nisan 2018
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 21,00 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 1. Hamur
  Sayfa Sayısı 216
  Barkod 9786052871096

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar E. S Rajendran