logo
  1. 0

  Nijer Kitabı Kolektif

  Yazar: Kolektif Yayınevi: Akif Yayınları

  Ümmet birbirini tanımalı. Yeniden birlik olmanın yolu buradan geçiyor. Tanışmanın en temel yollarından biri. dil-kültür-tarih düşünce-sanat ürünlerinin ve tüm boyutlarıyla güncel gelişmelerin ümmet dillerinde okunup, müzakere edilmesidir. Ümmeti yeniden tanıştırma, yakınlaştırma davası için çok daha nitelikli saha adamları yetiştirmeliyiz. Sahada görev yapacak kişilerin sadece genç derviş olmaları yetmez, tarihçi, ilahiyatçı, psikolog, sosyolog,... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta sadece 3 adet kaldı.

  33,00 TL 44,05 TL

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Ümmet birbirini tanımalı. Yeniden birlik olmanın yolu buradan geçiyor. Tanışmanın en temel yollarından biri. dil-kültür-tarih düşünce-sanat ürünlerinin ve tüm boyutlarıyla güncel gelişmelerin ümmet dillerinde okunup, müzakere edilmesidir. Ümmeti yeniden tanıştırma, yakınlaştırma davası için çok daha nitelikli saha adamları yetiştirmeliyiz.

  Sahada görev yapacak kişilerin sadece genç derviş olmaları yetmez, tarihçi, ilahiyatçı, psikolog, sosyolog, antropolog, edebiyatçı, muhtelif dillere meraklı dil bilginleri olmaları da icap eder. Bu eser bu ulvî gaye yolunda basit bir niyet mesabesindedir. Anadolu coğrafyası dışında kem niyetli insanlar kadar, eksiği gediği ile Allah yolunda hizmet ve gayrete uğraşan dervişler de var. Bilinsin istedim.

   

  (Tanıtım Bülteninden)

   

   


   

  Özellikler

  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  İlk Baskı Yılı 2018
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 21
  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Nisan 2018
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 21,00 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 208
  Barkod 9786054908486

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Kolektif