logo
  1. 0

  Mor Siyah Lacivert 3'Lü Set Takım

  Yazar: Pınar Boylu Gogulan Yayınevi: Libros Kitap

  LacivertSırların, gölgelerin, kör noktaların, en derinlerdekinin su yüzüne çıkma hikâyesi,Tıpkı sen gibi,Tıpkı ben gibi …Bir yüzleşme hikâyesi Lacivert... İçinde zıtlıklar, derin acılar,büyük coşkular, bitmez sorgular, çaresizlikler ve masmavi umutlar taşıyor. MorKim olmadığınızı bulmaya hazır mısınız?Zihnimin fırtınaları dinmiyordu.Sorular, sorgulamalar, kaygılar, acılar...Yorgun ve yılgın akıp giden hayatımın merkezinde hep aynı soruvardı:"Gerç... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  LacivertSırların, gölgelerin, kör noktaların, en derinlerdekinin su yüzüne çıkma hikâyesi,Tıpkı sen gibi,Tıpkı ben gibi …Bir yüzleşme hikâyesi Lacivert... İçinde zıtlıklar, derin acılar,büyük coşkular, bitmez sorgular, çaresizlikler ve masmavi umutlar taşıyor.
  MorKim olmadığınızı bulmaya hazır mısınız?Zihnimin fırtınaları dinmiyordu.Sorular, sorgulamalar, kaygılar, acılar...Yorgun ve yılgın akıp giden hayatımın merkezinde hep aynı soruvardı:"Gerçekten kimim ben?"Sonunda Mor, kulaklarıma fısıldadı."Yeni bir serüvene var mısın?"
  Siyah"Yolu bilmekle o yolu almak, o yolda su içmek, o yola teslimolmak arasında fark vardır.Siyah olmadan beyaz olamazsın. Beyaz olmadan gri... Gri olmadan gümüşe dönüşemezsin.Gümüşü tecrübe etmeden altını taşıyamazsın."
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Kasım 2020
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,60 X 19,90 Cm
  Kağıt Tipi Kuşe
  Sayfa Sayısı 679
  Hamur Tipi Kuşe
  Ebat 13,5 X 21
  İlk Baskı Yılı 2020
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  Basım Dili Türkçe
  Barkod 9786059151450

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Pınar Boylu Gogulan