logo
  1. 0

  Lego Mickey Mouse & Donald Ducks Farm 10775

  Yayınevi: Lego

  Konsantrasyonu, problem çözme becerilerini geliştiren ve dayanıklılığı teşvik eden gelişimsel aktivitelerle dolu bu LEGO Disney Mickey ve Arkadaşları Mickey Fare ve Donald Duck’ın Çiftliği 10775 setiyle çocukların ilgilerini destekleyin. Sette bir ahır, traktör ve hayvanlar (minifigürün binebileceği bir at ve ilk LEGO System koyunu dahil) bulunur.   Oynamak İçin Geliştirildi Bu LEGO 4+ parçalarla yapılan oyuncak çiftlik seti, yapımı hemen başlat... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Konsantrasyonu, problem çözme becerilerini geliştiren ve dayanıklılığı teşvik eden gelişimsel aktivitelerle dolu bu LEGO Disney Mickey ve Arkadaşları Mickey Fare ve Donald Duck’ın Çiftliği 10775 setiyle çocukların ilgilerini destekleyin. Sette bir ahır, traktör ve hayvanlar (minifigürün binebileceği bir at ve ilk LEGO System koyunu dahil) bulunur.
   
  Oynamak İçin Geliştirildi
  Bu LEGO 4+ parçalarla yapılan oyuncak çiftlik seti, yapımı hemen başlatmak ve çocukların iyi bir yapım ve oyun deneyimi yaşamasını sağlamak için 2 Başlangıç Yapım Parçası içerir. Her yapım parçası paketi, çocukların hemen oynamaya başlaması için çabucak yapabileceği tam bir model içerir!
   
  Ailece Yaratıcı Eğlence
  4+ setleri, yetişkinlerin çocuklarla yapım eğlencesini paylaşmasının mükemmel yoludur. Bu set basit resimli talimatlar içerir, okumayı yeni öğrenen çocuklar için mükemmeldir. Ayrıca ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında Instructions PLUS da bulunur, böylece çocuklar yapım sürecini açıkça görebilir, ilerlemelerini kaydedebilir, böylece istedikleri zaman modeli yapmaya kaldıkları yerden devam edebilirler.
   
  Parça Sayısı: 118
  Yaş: 4 yaş ve üzeri
   

   

  Özellikler

  Barkod 5702016913156

  Katkıda Bulunanlar