logo
  1. 0

  Lego Friends Forest Waterfall 41677

  Yayınevi: Lego

  Küçük doğa severler, arkadaşlarıyla ormanı keşfettiklerini hayal edebilecekleri LEGO Friends Orman Şelalesi 41677 oyun setiyle doğaya olan ilgilerini içeriye taşıyacak.   Her Köşede Bir Macera Güzel bir şelale sahnesi içeren bu orman oyuncağında eğlenceli rol oyunları için LEGO Friends Andrea ve Olivia, ayrıca yaratıcı, açık uçlu hikayelere esin kaynağı olması için çubukta marşmelov ve kamp ateşi gibi güzel detaylar bulunur. Çocuklar, menteşeli ... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Küçük doğa severler, arkadaşlarıyla ormanı keşfettiklerini hayal edebilecekleri LEGO Friends Orman Şelalesi 41677 oyun setiyle doğaya olan ilgilerini içeriye taşıyacak.
   
  Her Köşede Bir Macera
  Güzel bir şelale sahnesi içeren bu orman oyuncağında eğlenceli rol oyunları için LEGO Friends Andrea ve Olivia, ayrıca yaratıcı, açık uçlu hikayelere esin kaynağı olması için çubukta marşmelov ve kamp ateşi gibi güzel detaylar bulunur. Çocuklar, menteşeli oyuncak şelalenin arkasındaki mücevheri keşfeden kaşif rolünü oynamayı çok sevecek. Kompakt boyutlardaki bu oyun seti, istendiği zaman doğa oyunlarına hazır olması için göz önünde bırakılabilir.
   
  Arkadaşlarla Dolu Bir Dünya
  LEGO Friends oyuncakları, hayal gücünü harekete geçirecek gerçekçi detaylarla, ayrıca çocukların bayılacağı sevimli hayvanlarla doludur. Küçük oyuncuları, ilgi alanlarını paylaşan arkadaşlarla tanışacakları Heartlake City’den popüler oyuncaklarla tanıştırın.
   
  Parça Sayısı: 64
  Yaş: 5 yaş ve üzeri
   

   

  Özellikler

  Barkod 5702016916515

  Katkıda Bulunanlar