logo
  1. 0

  Kötülerin Uyanışı-Dorothy Ölmeli 2 Danielle Paige

  Yazar: Danielle Paige Yayınevi: Pegasus

  BEN AMY GUMM… VE KANSASLI ÖTEKİ KIZ BENİM. Bir hortum, yaşadığımız karavan parkını altüst edince kendimi Oz Diyarı’nda buldum. Ama kitaplarda veya filmlerde gördüğümüz Oz gibi değildi.  Dorothy geri dönmüştü ve artık acımasız bir diktatördü. Glinda’ya İyi Cadı diyebilmek mümkün değildi. Bir de şu Kötü Cadılar var ya... Devrimci Kötüler Birliği’ne katılmış, beni de aralarına almak istiyorlardı. Peki hedefim neydi? DOROTHY’Yİ ÖLDÜRMEK! Eski Kö... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta 10+ Var.

  39,98 TL 51,27 TL

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  BEN AMY GUMM… VE KANSASLI ÖTEKİ KIZ BENİM.

  Bir hortum, yaşadığımız karavan parkını altüst edince kendimi Oz Diyarı’nda buldum. Ama kitaplarda veya filmlerde gördüğümüz Oz gibi değildi. 

  Dorothy geri dönmüştü ve artık acımasız bir diktatördü. Glinda’ya İyi Cadı diyebilmek mümkün değildi. Bir de şu Kötü Cadılar var ya... Devrimci Kötüler Birliği’ne katılmış, beni de aralarına almak istiyorlardı.

  Peki hedefim neydi?

  DOROTHY’Yİ ÖLDÜRMEK!

  Eski Kötü Cadılar size bir şey yapmanızı söylediğinde hayır demek pek mümkün değildir. Ama suikastçı olmayı beceremedim. Dorothy hâlâ hayatta. Birlik kayboldu. Ve kaçıp kurtulmak için can attığım evim tehlikede olabilir.

  Her nasılsa bu kadar garip ve bölünmüş bir diyarda, Birlik’i bulmalı, Oz’un gerçek hükümdarını korumalı, Dorothy ile yardımcılarını alt etmeli… ve aslında burada ne aradığımı çözmeliyim.

  İyi ile kötünün arasındaki çizginin kuvvetli bir esintiyle bile yer değiştirebildiği bir yerde kime güvenebilirim? 

  VE KİM GERÇEKTEN KÖTÜ?

  (Tanıtım Bülteninden)

   


   

  Özellikler

  Baskı Sayısı 1. Basım
  İlk Baskı Yılı 2018
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 21
  Orijinal Adı The Wicked Will Rise
  Barkod 9786052995716

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Tuğçe Kayıtmaz
  Yazar Danielle Paige