logo
  1. 0

  Knex-521 Parçalı Set

  Yayınevi: K'Nex

  Ürün Açıklaması   Sadece bir oyun seti ile her şeyi inşa etmenin mümkün olduğuna inanır mısınız? İnanması gerçekten zor ancak K’nex 521 Parçalı Building Set ile aklınızdan geçen hemen hemen her nesneyi gerçek dünyaya taşıyabilirsiniz! Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve aklınızdaki tasarıma can verin. Üstelik araba, kamyon gibi birçok aracı tasarlayabilmeniz için setin içerisinde tekerl... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Ürün Açıklaması

   

  Sadece bir oyun seti ile her şeyi inşa etmenin mümkün olduğuna inanır mısınız?

  İnanması gerçekten zor ancak K’nex 521 Parçalı Building Set ile aklınızdan geçen hemen hemen her nesneyi gerçek dünyaya taşıyabilirsiniz!

  Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve aklınızdaki tasarıma can verin. Üstelik araba, kamyon gibi birçok aracı tasarlayabilmeniz için setin içerisinde tekerlekler de yer alıyor.

  Yarış arabaları, dönme dolaplar, dinozorlar ve daha birçok şey hayat bulmak için K’nex kutusunda sizi bekliyor.

  Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.)

  521 parçadan oluşan setin içinde yer alan parçaları kullanarak 35 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.)

  Ayrıca oyun bittikten sonra parçalar özel K’nex kutusunda saklanabiliyor.

   

  Kutu Ölçüleri : 35 x 21 x 19,5 cm.

  Kutu Ağırlık : 1.2 kg.

  Parça Sayısı : 521 Parça

  Yaş : 7 yaş ve üzeri

   

   


   

  Özellikler

  Barkod 744476125750

  Katkıda Bulunanlar