logo
  1. Yazarlar
  2. Yayınevleri
  3. 0

  Filtreler

  -

  Roman

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 200

  Roman, edebiyatın vazgeçilmez eserlerini barındıran en önemli türlerden birisidir. Çok geniş bir anlam taşıdığı için kendi arasında alt dallara ayrılmıştır. Bunlar arasında Tarihi Roman, Macera Romanı, Sosyal Roman, Tahlil Romanı, Bilimkurgu Roman, Realist Roman, Romantik Roman ve Natüralist Roman yer alır.

  Kitapabi, tüm bu türlerde yer alan en iyi roman kitaplarını siz okurlarıyla buluşturuyor.

  İster fantastik bir evrenin kapılarından geçmek isteyen bir meraklı olun, istesenizde Tolstoy’un eserlerinde hayat verdiği karakterlerin edebi kişiliklerini sorgulamak isteyen birisi olun. Bu kategoride Sokak Nöbetçileri, Karantina, Modern Dünya Klasikleri, İçimizdeki Şeytan ve Yer Altından Notlar gibi en iyi romanları bulabileceksiniz. Tarihin en ünlü roman yazarlarından olan Fyodor Dostoyevski, Sabahattin Ali, Orhan Pamuk, Gabriel García Márquez, George Orwell, Franz Kafka, Halit Ziya Uşaklıgil ve daha nicesi Kitapabi’de.

  Suç ve Ceza romanı ile Dostoyevski’nin yarattığı eşsiz dünyaya adım atabileceksiniz. Yüzyıllık Yalnızlık ile Nobel ödüllü yazar Gabriel García Márquez’in Meksika’ya ilk gidişinde yazdığı başyapıtı okuyabileceksiniz. Harper Lee’nin yazdığı Bülbülü Öldürmek ile Pulitzer ödülü almış bir romanın sayfaları arasında gezebileceksiniz. 

  Kitapabi, roman kategorisinde yer alan binlerce ürün ile gelmiş geçmiş en iyi ödüllü romanları sizlerle buluşturuyor.

  En çok beğenilen romanlar arasında olan Çavdar Tarlasında Çocuklar’ı mı okumak istiyorsunuz? Yoksa José Mauro de Vasconcelos tarafından yazılan Şeker Portakalı gibi bir klasiği mi okumak istiyorsunuz? Kitapabi’de Uçurtma Avcısı, Kürk Mantolu Madonna, Yabancı, Cesur Yeni Dünya, Simyacı ve Sefiller gibi en önemli romanları bulabileceksiniz.

  İster en çok satan romanları arıyor olun, istersenizde az bilinen güzel romanları arıyor olun. Aradığınız en iyi romanları Kitapabi’de yer alan hızlı kargo seçeneği ile satın alarak hemen okumaya başlayabilirsiniz.

  Devamını Göster