logo
  1. 0

  Kibirli Palmiye - Kara Bir Yol Hikayesi Aybike Ertürk

  Yazar: Aybike Ertürk Yayınevi: Destek Yayınları

  Herkes biraz kötüdür.Şeytan hepimizin içinde.Asıl maharet varlığını kabul ediponu dizginleyebilmekte… Bir mezarlıkta yolları kesişen üç kişi… Annesine verdiği helalliği geri almak için yollara düşen Ahu, geçmişin atanamayan öğretmeni, şimdinin korsan taksicisi Osman ve amcasından kaçan on iki yaşında bir kız çocuğu: Küçük bir şeytan… Çıktıkları tuhaf yolculukta ilişkileri ilmek ilmek örülürken gölgeli geçmişlerinin düğümleri de teker teker çözü... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta 10+ Var.

  28,00 TL 40,56 TL

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Herkes biraz kötüdür.Şeytan hepimizin içinde.Asıl maharet varlığını kabul ediponu dizginleyebilmekte…
  Bir mezarlıkta yolları kesişen üç kişi… Annesine verdiği helalliği geri almak için yollara düşen Ahu, geçmişin atanamayan öğretmeni, şimdinin korsan taksicisi Osman ve amcasından kaçan on iki yaşında bir kız çocuğu: Küçük bir şeytan…
  Çıktıkları tuhaf yolculukta ilişkileri ilmek ilmek örülürken gölgeli geçmişlerinin düğümleri de teker teker çözülmeye başlar. Şimdi kafalarında tek bir soru vardır. Üzerlerine iki beden büyük gelen bu karanlık macerayı aslında hangisi başlatmıştır?
  Aybike Ertürk, hayatımızı sinsice zehirleyen aile ilişkilerine dokunurken, kaybedenlerin, kaybettikçe zalimleşenlerin, sığınacak bir yer bulamayıp yollara düşenlerin, kaçanların; en çok da kendinden kaçanların dünyasına götürüyor bizleri.
  Kibirli Palmiye, karanlık yanımızı sarıp sarmalayan, bir ölçü trajedi, bir çimdik de komediyle harmanlanmış kara bir yol hikâyesi.
  "Sahi kimdik biz?Dışarıdan bakıldığında üç kurban,özümüzde kuyrukları birbirine dolanmış üç şeytan."
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Hamur Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 280
  Ebat 13,5 X 19,5
  İlk Baskı Yılı 2020
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Kasım 2020
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 19,50 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Barkod 9786053117919

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Aybike Ertürk