logo
  1. 0

  Kariyer Için Adımlar Kolektif Türkiye Enf.büroşu Yayinlari

  Yazar: Kolektif Yayınevi: St Clements University

  "En uzun yolculuklar bile küçük bir adımla başlar" Karar verme; sorumluluk alma, plan ve program yapma, güçlükleri göze alma gibi etkenlerin de rol aldığı karmaşık bir süreçtir. Hedeflerini belirleyen ve bu hedeflere ulaşma konusunda harekete geçme sorumluluğu olan bireyin yapacağı ilk iş, bir plan oluşturmaktır. Bu anlamda doğru hedef belirleme; kariyere giden yolda sağlam adımlarla ilerlemek demektir. Buradan yola çıkarak hazırlanan bu çalışmad... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  "En uzun yolculuklar bile küçük bir adımla başlar"
  Karar verme; sorumluluk alma, plan ve program yapma, güçlükleri göze alma gibi etkenlerin de rol aldığı karmaşık bir süreçtir. Hedeflerini belirleyen ve bu hedeflere ulaşma konusunda harekete geçme sorumluluğu olan bireyin yapacağı ilk iş, bir plan oluşturmaktır. Bu anlamda doğru hedef belirleme; kariyere giden yolda sağlam adımlarla ilerlemek demektir.
  Buradan yola çıkarak hazırlanan bu çalışmada;kariyer olgusuna geniş olarak yer verilmiş, kariyer planlama, gerçekçi ve ulaşılabilir hedefler belirleme,bireysel ve örgütsel kariyer kalıpları.vb. konular ele alınarak , "ben kimim, neyim, ne olmak istiyorum" sorularına yanıt aranmaya çaİışılmıştınUniversitemiz bünyesinde verilen eğitimlerin kısa açıklamaları,bu sorulara vereceğiniz cevaplarda size ışık tutacaktır.
  Unutmamak gerekir ki; bir Japon atasözünün de dediği gibi; "Planlamaya ayrılan on dakika uygulamada bir hayat kazandırır".

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Haziran 2015
  Basım Yeri Eskişehir
  Boyutlar 13,50 X 19,50 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 225
  Kapak Türü Karton Kapak
  Kağıt Türü 2. Hamur
  En / Boy 13,50 / 19,50 Cm.
  Ağırlık 193 Gr.
  Kapak Tasarım Pelin Karadağ Öztürk
  Editör Bengü Aytem
  Barkod 9786058466869

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Kolektif