logo
  1. 0

  Jurassic World Güçlü Ve Savaşçı T-Rex (Gct91)

  Yayınevi: Jurassic World

  Jurassic World Güçlü ve Savaşçı T-Rex ile dinozor savaşlarını tamamen yeni bir şekilde deneyimleyin! Bu daha büyük ölçekli Bite N Fight Tyrannosaurus Rex şiddetli savaş aksiyonu için eklemlenme ve çift düğmeli aktivasyona sahip. Tyrannosaurus Rex ve kuyruğunu hareket ettirmek için geri düğmesine basın ve öndeki tuşa basarak muhteşem kafa saldırını görün. Ön düğmeye ne kadar sert basarsanız ısırma kuvveti o kadar güçlü olur. İkili kuyruk ve başa... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Jurassic World Güçlü ve Savaşçı T-Rex ile dinozor savaşlarını tamamen yeni bir şekilde deneyimleyin!
  Bu daha büyük ölçekli Bite N Fight Tyrannosaurus Rex şiddetli savaş aksiyonu için eklemlenme ve çift düğmeli aktivasyona sahip. Tyrannosaurus Rex ve kuyruğunu hareket ettirmek için geri düğmesine basın ve öndeki tuşa basarak muhteşem kafa saldırını görün.
  Ön düğmeye ne kadar sert basarsanız ısırma kuvveti o kadar güçlü olur. İkili kuyruk ve başa vurma hareketi için her iki düğmeye de aynı anda basabilirsiniz.
  Hayranların favorisi olan bu karakter filmden esinlenen bir heykeltraşlığa eklemli bir baş ve kuyruğa otantik renkli ve gerçekçi bir dokuya sahip!
  Figür Ölçüleri: 25.4 x 11.4 x 55.9 cm.
   

   

  Özellikler

  Barkod 887961734768

  Katkıda Bulunanlar