logo
  1. 0

  Jack Njill Trukid Sport Spf 30 100 Ml Güneş Kremi

  Yayınevi: Jack & Jill

  Sunny Days Sport Spf 30+ Faktör Mineral Organik İçerikli Doğal Güneş Kremi 100ml - Water Resistant Suya Dayanıklı Özel Formül Güneşten Korunmanın Gerekli Olduğu Tüm Zamanlarda Ve Water Resistant Özelliği Sayesinde Deniz Yada Havuzda Geçirilen Eğlenceli Zamanlardan Sonra Bile Etkisini Asla Kaybetmez Ve Ekstra Doğal Koruma Sağlar. Losyon Şeklindeki Pratik Yapısı Kullanım Kolaylığının Yanında, Çantanızda Daima Bulundurmanız Gerekenler Arasında Kolay... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Sunny Days Sport Spf 30+ Faktör Mineral Organik İçerikli Doğal Güneş Kremi 100ml - Water Resistant Suya Dayanıklı Özel Formül
  Güneşten Korunmanın Gerekli Olduğu Tüm Zamanlarda Ve Water Resistant Özelliği Sayesinde Deniz Yada Havuzda Geçirilen Eğlenceli Zamanlardan Sonra Bile Etkisini Asla Kaybetmez Ve Ekstra Doğal Koruma Sağlar. Losyon Şeklindeki Pratik Yapısı Kullanım Kolaylığının Yanında, Çantanızda Daima Bulundurmanız Gerekenler Arasında Kolaylıkla Yerini Alır.
  Dermatologlar Ve Pediatristler Günümüz Şartlarında Cilt Problemi Olan Kişilerin Yaz Ayları Haricindede Mevsimlerin Güneşli Günlerinde, Mutlaka Güneş Koruyucu Kullanmalarını Önermektedirler.
   
  Tatilde, Seyahat Ve Yolculuklarda Güneşten Korunmanın Kaçınılmaz Olduğu Durumlarda Özellikle Bebek, Çocuk Ve Yetişkinlerin Hemen Kızarıp Deforme Olan Omuz, Burun, Gözaltı, Kulak Bölgesi, Diz Ve Ayaklarına Hızlı Ve Kolaylıkla Uygulanarak Güneşin Zararlı Işınlarından, Kızarıklıklardan Korur.
  2011 Yılında Amerikanın En Doğal İçerikli Güneş Koruyucusu Ve 2012 Yılında Tricycle Muhteşem Ürün Ödülü Almıştır
  Amerikada Tüketicinin Birinci Tercihi Olup Tüketici Ödülü Almıştır.
  Güneş Koruyucuların Laboratuar Testlerini Yapan Sivil Toplum Kuruluşu Ewg (Environmental Working Group) Amerika Çevresel Çalışma Örgütünün Yaptığı Testlerde Tüm Markalar Arasında İnsana Ve Doğaya En Az Zararlı Ürün Seçilmiştir.
   
  Tamamen Doğal İçeriklerle Hazırlanmış Formülü Sayesinde Bebekten Yetişkin İnsana Kadar Güvenle Kullanılabilir. -Formülünde Diğer Markaların Çoğunda Bulunan Kanserojen, İnsan İç Organlarını, Cildini Tahrip Eden Bir Çok Zararlı Kimyasalların Hiç Biri Bulunmamaktadır.
  Testlerde Kullanıldığında Cildin İnceldiği Lezyon Ve Tümör Oluşumlarını Hızlandırdığı Ve Cilt Kanseri Riskini Artırdığı Amerikada Yapılan Laboratuar Testlerinde İspatlanan  A Vitamini Ürünümüzde Bulunmamaktadır.
  Geniş Spectrumlu Koruma Formülü Sayesinde Güneşin Uva-Uvb Işınlarını Absorbe Eder.
  Çölyak Hastaları Gluten İçermeyen Ürünlerimizi Rahatlıkla Kullanabilirler.
  Ürünlerimizin Hiç Birinde; Paraben Sls Gluten Fitalat 1,4 Dioxane Vitamin A Bpa Parfüm Silikon Yapay Kokulandırıcı Gibi Zararlı Maddelerin Hiç Biri Bulunmamaktadır.
   
  Organik içerikli doğal formülü ile en değerlinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunun.

   

  Özellikler

  Barkod 0611455103040

  Katkıda Bulunanlar