logo
  1. 0

  Jack Njill Strawberry Diş Macunu

  Yayınevi: Jack & Jill

  1993’ten bu yana toksik ürünlerin insan hayatından tamamen çıkarılması için mücadele eden Amerika merkezli Çevresel Çalışma Grubunun - Enviromental Working Group (EWG),Bünyesinde oluşturduğu Skin Deep Cosmetics Database projesinde Jack and jill kids ürünlerini güvenli ve etkin ürünler kapsamında değerlendirdi. Sonuçta Jack and Jill Kids ürünleri içerik ve ambalaj itibariyle birinci seçilmiştir.   Skin Deep projesi, EWG tarafından yapılan, 41 bind... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  1993’ten bu yana toksik ürünlerin insan hayatından tamamen çıkarılması için mücadele eden Amerika merkezli Çevresel Çalışma Grubunun - Enviromental Working Group (EWG),Bünyesinde oluşturduğu Skin Deep Cosmetics Database projesinde Jack and jill kids ürünlerini güvenli ve etkin ürünler kapsamında değerlendirdi. Sonuçta Jack and Jill Kids ürünleri içerik ve ambalaj itibariyle birinci seçilmiştir.
   
  Skin Deep projesi, EWG tarafından yapılan, 41 binden fazla kozmetik ürünün toksisitesini ve uygunluğunu inceleyen bir bilgi bankası projesidir.
   
  Çocukların Güvenle Kullanabilecekleri kimyasal hiç bir zararlı madde içermeyen 5 çeşit meyve aroması seçenekleriyle, çocukların ağız ve diş sağlığı artık güvende, vegan dostu ve hayvan testi yapılmamıştır.
   
  Amerika USDA SERTİFİKALI ORGANİK içerik. Yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan eşsiz doğal formül. Çocuklar için eğlenceli tatlar. Diş etleri rahatlatıcı Organik Aynısafa bitkisi özlü, Florür içermeyen, Şekersiz, Renklendirici madde içermeyen. SLS, kimyasal, koruyucu madde İçermeyen Emniyetli, Kolay Açılır Kapak, BPA içermeyen, Minimal Geri Dönüştürülebilir Ambalaj içerisinde.
   
  % 40 xylitol oranı ile dünyanın en zengin içeriğine sahip olup açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

   

  Özellikler

  Barkod 9312657009017

  Katkıda Bulunanlar