logo
  1. 0

  Imzalı Defter Hediyeli Bu Oyunda Gitmek Vardı Mario Levi

  Yayınevi: Everest Yayınları

  "Bu Oyunda Gitmek Vardı (İmzalı)" Kitabı Sınırlı Sayıda Defter Hediyeli   Defter Sayfa Sayısı: 50   Defter Ebat : 10 x 14     Hayatınızın hiç kimse tarafından sarsılamayacağına mı inanıyorsunuz? Doğrularınızın doğru, gerçeklerinizin gerçek olduğuna da mı inanıyorsunuz yoksa? Sınırlarınızın içinde kendinizi güvende mi hissediyorsunuz? Bu güven size yetiyor mu? O zaman bu kitabı derhal aldığınız yere bırakın ve bulunduğunuz yerden hızla uza... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  "Bu Oyunda Gitmek Vardı (İmzalı)" Kitabı Sınırlı Sayıda Defter Hediyeli

   

  Defter Sayfa Sayısı: 50

   

  Defter Ebat : 10 x 14

   

   

  Hayatınızın hiç kimse tarafından sarsılamayacağına mı inanıyorsunuz?

  Doğrularınızın doğru, gerçeklerinizin gerçek olduğuna da mı inanıyorsunuz yoksa? Sınırlarınızın içinde kendinizi güvende mi hissediyorsunuz? Bu güven size yetiyor mu? O zaman bu kitabı derhal aldığınız yere bırakın ve bulunduğunuz yerden hızla uzaklaşın! Etrafınızdakilere elinizde bu kitapla görünmemek menfaatiniz icabıdır! Çünkü şu anda tehlikeli bir oyunun içine girmek üzeresiniz. 

  Hikâyedeki oyuncular uyarıları dikkate almadıkları için bu oyunun içinde kaldılar. Neyin, ne zaman, nasıl biteceğini de bilmiyorlar üstüne üstlük.

  Birileri de şu anda sizi izliyor olabilir. Çevrenize iyi bakın!
  Hikâyemiz sadece bir aşk hikâyesi değil. Eğer içine girerseniz çok iyi tanıdığınızı sandığınız insanları hiç bilmediğiniz halleriyle görebilirsiniz. Kendinizi bile görebilirsiniz. Cesaretiniz varsa kapımız açık. Yerinizi ayırdık. Yoksa size daha iyi vakit geçirtecek başka oyunları seçin.

  Biz kim miyiz? Bakın oyuna kapılmaya başladınız bile!

   

   


  (Tanıtım Bülteninden)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


   

  Özellikler

  Hamur Tipi 2. Hamur
  İlk Baskı Yılı 2017
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Barkod 2789788618048

  Katkıda Bulunanlar