logo
  1. 0

  Hyperx Cloud Silver Kulaklık

  Yayınevi: Hyperx

  HyperX Cloud , gerçek konsol oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Cloud Silver modeli, sizi sistem menülerinde dolaşmaktan kurtarıp, kontrolü parmaklarınızın ucuna getiren, kullanışlı, kablo üzeri ses kontrolü özelliğine sahiptir. Dayanıklı alüminyum kasa, uzun süre güvenilirlik ve gündelik oyun oturumlarında meydana gelen hasarlara karşı dayanıklılık sunmak üzere tasarlandı. %100 hafızalı köpüklü kulak yastıkları ve suni der... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  HyperX Cloud , gerçek konsol oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Cloud Silver modeli, sizi sistem menülerinde dolaşmaktan kurtarıp, kontrolü parmaklarınızın ucuna getiren, kullanışlı, kablo üzeri ses kontrolü özelliğine sahiptir.
  Dayanıklı alüminyum kasa, uzun süre güvenilirlik ve gündelik oyun oturumlarında meydana gelen hasarlara karşı dayanıklılık sunmak üzere tasarlandı. %100 hafızalı köpüklü kulak yastıkları ve suni deri yastıklı kafa bandı uzun hafta sonu ve gece yarısı oyunları için ödüllü konfor sunar. HiFi özellikli 53 mm sürücüler ve gelişmiş bas üretimi kristal berraklığında yüksek, orta ve düşük seviyelerde tonlar sunarken, kapalı kapak tasarımı sizi tamamen oyunun içine almak için dış dünyadaki sesleri tamamen izole eder.
   
  Cloud’un mikrofonu istediğiniz şekilde ayarlanabilir. Ayrıca arka plan sesini ortadan kaldırdığı için yüksek ve net bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Müzik dinlemeye hazır olduğunuzda, mikrofonu çıkarıp daha sonra kullanmak için toplamanız yeterli. HyperX Cloud TeamSpeak ve Discord onaylıdır.
  Skype, Ventrilo, Mumble, RaidCall ve diğer birçok sohbet uygulaması ile uyumludur. HyperX Cloud testlerinde işitilebilir yankı, arka plan gürültüsü ya da ses bozulmaları tespit edilmemiştir. Bu sayede siz ve takımınız, net bir şekilde haberleşebileceksiniz. HyperX Cloud’un 3,5 mm'lik fişi (4 kutuplu) PS4, Xbox One1, Wii U, Mac ve mobil cihazlarla2uyumludur ve PC kullanımı için stereo ve mikrofon fişlerinin bulunduğu 2 Metre uzatma kablosu ile birlikte gönderilir.
   
  NOT : 3,5 mm bağlantı noktası bulunmayan Xbox One kontroleri için adaptör gereklidir. (Adaptör ayrı satılır)
  CTIA standart bağlantı parçalı aygıtlar ile uyumludur.
  3,5 mm portlu Sanal Gerçeklik sistemleri ile uyumludur.
   
  Suni deri yastıklı kafa bandı ile konforlu hafızalı köpüklü kulak yastıkları.
  Günlük kullanımdaki kötü koşullara dayanmak üzere sağlam, dayanıklı alüminyum çerçeve.
  Üstün kaliteli ve oyun içi surround ses için 53 mm sürücüler ile Hi-Fi özellikli.
  Profesyonel Oyunlar için optimize edilen kapalı kapak tasarımı pasif gürültü önleme özelliği sunar.
  Çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofon.
  Sesinizin yüksek ve net bir şekilde duyulacağından emin olmak için TeamSpeak ve Discord onaylıdır.
  İki yıl garanti.
   

   

  Özellikler

  Barkod 740617264210

  Katkıda Bulunanlar