logo
  1. 0

  Hyperx Abs Pudding Keycaps Gaming Klavye Tr

  Yayınevi: Hyperx

  Çift katmanlı şeffaf tarzı ve özel HyperX yazı karakteriyle HyperX Pudding Tuş Kapakları, daha fazla parlaklık sağlar. Çift katmanlı bu PBT tuş kapakları daha kalın, daha sağlam ve çözücü maddelere karşı daha dayanıklıdır. Bu tam set, HyperX ve diğer mekanik oyun klavyelerinin çoğu ile uyumludur ve kolay sökme-takma işlemi için şık HyperX tuş kapağı sökme aletiyle birlikte gelir.   Işık Saçan RGB Aydınlatma İçin Saydam Tasarım Bu tuş kapaklarının... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Çift katmanlı şeffaf tarzı ve özel HyperX yazı karakteriyle HyperX Pudding Tuş Kapakları, daha fazla parlaklık sağlar. Çift katmanlı bu PBT tuş kapakları daha kalın, daha sağlam ve çözücü maddelere karşı daha dayanıklıdır. Bu tam set, HyperX ve diğer mekanik oyun klavyelerinin çoğu ile uyumludur ve kolay sökme-takma işlemi için şık HyperX tuş kapağı sökme aletiyle birlikte gelir.
   
  Işık Saçan RGB Aydınlatma İçin Saydam Tasarım
  Bu tuş kapaklarının çift katmanlı yapısı, dışarı daha fazla ışık yayılması ve klavyenizin RGB aydınlatmasının daha da büyüleyici olmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
   
  Dayanıklı Double Shot PBT Malzeme
  Bu PBT tuş kapakları, kalın duvarlardan yapılmıştır ve aşınmaya, sürtünmeye, çözücü maddelere dayanıklıdır.
   
  Şık Tuş Kapağı Sökme Aleti Dahil
  Tuş kapağı sökme aleti, HyperX tuş kapaklarının üzerine tam oturacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
   
  Hyperx Mekanik Oyun Klavyeleriyle Uyumludur
  Tuş seti, HyperX ve çoğu mekanik oyun klavyeleriyle uyumludur. HyperX mekanik tuş anahtarlarının LED tasarımını tamamlar.

   

  Özellikler

  Barkod 0740617304602

  Katkıda Bulunanlar