logo
  1. 0

  Hot Wheels Motor Yarışçıları Fırlatıcı Yarış Seti Bgx57

  Yayınevi: Hot Wheels

  Atlama Rampası Bu harika akrobasi aksesuarıyla, erkek çocuklar benzersiz Moto Track Stars'larının en iyi numaraları yapmasına izin verebilir. Çılgın taklalar, uzun atlamalar veya yüksek hızlı başlangıçlar, hiçbir şey imkansız görünmüyor. Dahil edilen pist uyumlu motosiklet, sportif bir tasarıma ve özel olarak tasarlanmış bir sürücü figürüne sahiptir. Geniş lastikler ve özenle hazırlanmış çerçeve sayesinde, Moto Racer bir profesyonel gibi devrilme... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Atlama Rampası Bu harika akrobasi aksesuarıyla, erkek çocuklar benzersiz Moto Track Stars'larının en iyi numaraları yapmasına izin verebilir. Çılgın taklalar, uzun atlamalar veya yüksek hızlı başlangıçlar, hiçbir şey imkansız görünmüyor.
  Dahil edilen pist uyumlu motosiklet, sportif bir tasarıma ve özel olarak tasarlanmış bir sürücü figürüne sahiptir. Geniş lastikler ve özenle hazırlanmış çerçeve sayesinde, Moto Racer bir profesyonel gibi devrilmez ve virajlara yaslanabilir. Tek başına atlama rampası veya süper dublör yarış pisti (ayrı satılır) ile kombinasyon halinde, iki tekerlek üzerinde saatlerce yarış eylemi garanti edilir.

   

  Özellikler

  Barkod 746775332631

  Katkıda Bulunanlar