logo
  1. 0

  Hot Wheels Bgj24 Sokak Motorsikletleri Yarış Seti

  Yayınevi: Hot Wheels

  Bu havalı iki setle, yarış heyecanı ve eğlenceli akrobatik hareketler sizi bekliyor. Setlerin ikisi de 60 cm'den uzun, dinamik ve dev pistler içerir. Yerden duvara, ardından tekrar yere uzanan büyük yarışlar için Süper Çember Takibi Yarış Seti'ne de bağlanabilir! Seride, iki zorlu yokuş aşağı atlayış ve yan yana klasik yarış imkanı sunan Süper Atlayış Yarış Seti bulunur. Süper Çember Takibi Yarış Pisti'ne bağlandığınızda kazanan yarışa devam eder... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Ürün Açıklaması

  Bu havalı iki setle, yarış heyecanı ve eğlenceli akrobatik hareketler sizi bekliyor. Setlerin ikisi de 60 cm'den uzun, dinamik ve dev pistler içerir. Yerden duvara, ardından tekrar yere uzanan büyük yarışlar için Süper Çember Takibi Yarış Seti'ne de bağlanabilir! Seride, iki zorlu yokuş aşağı atlayış ve yan yana klasik yarış imkanı sunan Süper Atlayış Yarış Seti bulunur.
  Süper Çember Takibi Yarış Pisti'ne bağlandığınızda kazanan yarışa devam ederek aksiyonu sürdürürken kaybeden pistten atılır! Süper Fırlatma Hız Pisti, yan yana klasik yarış imkanı ve bitiş çizgisine yaklaşan arabalara fazladan hız kazandıran çifte hızlandırma özelliği sunar. Süper Çember Takibi Yarış Pisti'nin sonuna bağlayarak göz açıp kapayana kadar bitiş çizgisine varın! İki sette de harika görünüme, yenilikçi tasarıma ve süslemelere sahip, 1:64 ölçekli bir araç bulunur. 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
   
  Ebat: 25,40 x 38,10 x 6,99 cm

   

  Özellikler

  Barkod 746775322724

  Katkıda Bulunanlar