logo
  1. 0

  Frozen 2 Şarkı Söyleyen Kraliçe Anna E8881

  Yayınevi: Disney Frozen

  Disney'in Frozen - Karlar Ülkesi 2 filminde, Anna evden çok uzakta bir yolculuğa çıkıyor. Sarsılmaz iyimserliğinin yanı sıra sabrı da sınanıyor ve artık her şeyin imkansız olduğunu düşündüğünde bile güçlü kalmayı öğrenmesi ve doğru olanı yapması gerekiyor. Çocuklar, Şarkı Söyleyen Kraliçe Anna bebeğiyle birlikte Disney Karlar Ülkesi 2 filminden “Some Things Never Change” şarkısını söyleyebilecek. Kutuya dahil pillerle de müziğin keyfini çıkarma... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Disney'in Frozen - Karlar Ülkesi 2 filminde, Anna evden çok uzakta bir yolculuğa çıkıyor. Sarsılmaz iyimserliğinin yanı sıra sabrı da sınanıyor ve artık her şeyin imkansız olduğunu düşündüğünde bile güçlü kalmayı öğrenmesi ve doğru olanı yapması gerekiyor.
  Çocuklar, Şarkı Söyleyen Kraliçe Anna bebeğiyle birlikte Disney Karlar Ülkesi 2 filminden “Some Things Never Change” şarkısını söyleyebilecek. Kutuya dahil pillerle de müziğin keyfini çıkarmaya kutuyu açar açmaz başlayabilecekler. Tek yapmaları gereken oyuncak bebeğin arkasındaki düğmeyi açmak ve korsesindeki düğmeye basarak eğlenceli melodiyi başlatmak olacak.
  Çocuklar, filmden ilham alınarak tasarlanan uçuşan pelerinli, simli detaylara sahip elbiseye de bayılacak. Oyuncak bebek; ayakkabılar, küpeler ve görünümünü tamamlayan tacıyla birlikte sunuluyor.
  Disney oyuncak bebek koleksiyonunuzu genişletmek ve şarkı söyleme macerasına devam etmek için Şarkı Söyleyen Kraliçe Elsa oyuncak bebeği gibi diğer Karlar Ülkesi oyuncaklarına da göz atın! (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
   
  Şarkı Söyleyen Kraliçe Anna: Anna’nın Disney Karlar Ülkesi 2 filminden "Some Things Never Change" şarkısını söylemesi için korsesindeki düğmeye basın.
  Disney Karlar Ülkesi 2’den Esinlenen Muhteşem Kıyafet Ve Aksesuarlar: Anna oyuncak bebeği, filmden esinlenen, simli detaylara sahip bir elbise giyiyor. Ayrıca bir çift ayakkabı, küpe ve taca da sahip.
  3 Yaş Ve Üzeri Çocuklar İçin: Disney Karlar Ülkesi filmlerinin hayranlarına, filmden sahneleri oynayabilecekleri ya da kendi sahnelerini yaratabilecekleri bu müzikli Anna oyuncak bebeğini doğum günü veya tatil hediyesi olarak verebilirsiniz.
  Piller Kutuya Dahil: Çocuklar, şarkı söyleyen Anna oyuncak bebekleriyle kutudan çıkar çıkmaz oynamaya başlayabilir. Kullanma kılavuzu da kutuya dahildir.
  Şarkı Söyleyen Kraliçe Elsa: Disney Karlar Ülkesi 2’den şarkılar söyleyen iki kardeşle koleksiyonunuzu tamamlamak için Şarkı Söyleyen Kraliçe Elsa oyuncak bebeğini de edinebilirsiniz. (Ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
   
  Kutu İçeriği: Oyuncak bebek, 3 aksesuar ve kullanma kılavuzu.
  Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
  3 adet A76 düğme pil içerir.
   
  Not: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
  Düğme pil içerir. Yutulduğu takdirde zararlıdır; kullanma kılavuzuna bakın.

   

  Özellikler

  Barkod 5010993684922

  Katkıda Bulunanlar