logo
  1. 0

  Fisher Price Lnl Köpekçiğin Eğitici Otobüsü (Türkçe) Fhf20

  Yayınevi: Fisher-Price

  Her yolculukta yeni bir ögrenme macerası! Bir sürü interaktif aktivite, eğlenceli ses ve şarkı dolu Fisher-Price Eğlen & Öğren Köpekçiğin Eğitici Otobüsü bebeğinize renkleri, sayıları, şekilleri ve daha fazlasını öğretirken, onu emeklemeye teşvik eder! Eğlenceli şarkıları ve sesleri duymak için otobüsü ilerletin. Kapıyı açıp kapatın, pencereyi kaydırın; daha fazla eğlenceli ve eğitici içerik duyacaksınız. Bebeğiniz ışıklı müzik düğmesine her bast... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Her yolculukta yeni bir ögrenme macerası! Bir sürü interaktif aktivite, eğlenceli ses ve şarkı dolu Fisher-Price Eğlen & Öğren Köpekçiğin Eğitici Otobüsü bebeğinize renkleri, sayıları, şekilleri ve daha fazlasını öğretirken, onu emeklemeye teşvik eder! Eğlenceli şarkıları ve sesleri duymak için otobüsü ilerletin. Kapıyı açıp kapatın, pencereyi kaydırın; daha fazla eğlenceli ve eğitici içerik duyacaksınız. Bebeğiniz ışıklı müzik düğmesine her bastığında yolculuk ile ilgili eğlencelil şarkılar çalar! Bebeğiniz silindiri döndürdüğünde, kapıyı açarak açtığında ve pencereyi kaydırdığında ince motor becerilerini geliştirir. İşte heyecanlı bir yolculuk! Gelişim ile oyun bir arada.
  Renkler ve Şekiller: Bebeğiniz üç şekil düğmesine basıp otobüsle birlikte emeklediğinde, ona tanıdık renkleri, şekilleri ve daha fazlasını öğreten eğlenceli şarkılar, sesler ve cümleler duyacak.
  Zıt anlamlı kelimeler: Köpekçiğin Eğitici Otobüsü, bebeğiniz pencereyi ileriye ve geriye doğru kaydırırken ve kapıyı açıp kaparken onu zıt kavramlar ile tanıştırır.
   

   

  Özellikler

  Barkod 887961521566

  Katkıda Bulunanlar