logo
  1. 0

  Fisher Price L&L Yaşa Göre Gelişim Köpekçik Doktorda Türkçe Ve Ingilizce

  Yayınevi: Fisher-Price

  Bebeğiniz bu interaktif doktor setiyle en iyi arkadaşı Köpekçik’le doktorculuk oynamayı çok sevecek! Bu sevimli doktor seti bebeğinize sağlıklı bir öğrenme ve taklit oyunu eğlencesi sunmaktadır. Bebeğiniz Köpekçiği sağlık kontrolünden geçirirken eğlenceli şarkılar ve cümleler aracılığıyla vücudun farklı bölümlerini, renkleri, İngilizce sözcükleri ve daha fazlasını öğrenecek! Şarkılar, sesler ve cümleler için 8 farklı etkileşim noktasına sahiptir.... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Bebeğiniz bu interaktif doktor setiyle en iyi arkadaşı Köpekçik’le doktorculuk oynamayı çok sevecek!
  Bu sevimli doktor seti bebeğinize sağlıklı bir öğrenme ve taklit oyunu eğlencesi sunmaktadır. Bebeğiniz Köpekçiği sağlık kontrolünden geçirirken eğlenceli şarkılar ve cümleler aracılığıyla vücudun farklı bölümlerini, renkleri, İngilizce sözcükleri ve daha fazlasını öğrenecek!
  Şarkılar, sesler ve cümleler için 8 farklı etkileşim noktasına sahiptir. 60’ın üzerinde şarkı, ses, melodi ve cümle 3 farklı yaşa göre gelişim seviyesiyle, eğitici içerik bebeğin gelişimine uygun olarak değişmektedir.
   
  Oyun parçaları, kolay saklama için yerine oturabilmektedir. Renkleri ve eşleştirmeyi, vücudun bölümlerini, İngilizce kelimeleri ve daha fazlasını keşfeden bebekler hem öğrenecek hem eğelnecek!
  0-3 yaş arası eğitici bir oyun olan bu set sayesinde; çocuklar Köpekçik ile oynarken hayal gücünü kullanarak, taklit, erken rol yapma becerileri, el-göz koordinasyonu, işitsel ve görsel algısının gelişmesine yardımcı olmaktadır.
   
  Set içerisinde; 4 adet çıkartılabilir doktor araç-gereçleri bulunmaktadır: otoskop, termometre, bandaj ve enjektör.
  Kutu ölçüsü: 32 x 33 x 8,5 cm.

   

  Özellikler

  Barkod 887961640960

  Katkıda Bulunanlar