logo
  1. 0

  Evrad-I Kadiriyye - Dualar Ve Zikirler Abdülkadir Geylani

  Yazar: Abdülkadir Geylani Yayınevi: Matrix Akademi

  Bu kitapta, bazı sûrelerden başka, yine bazı hususi duâ ve salevatlar içerir. Bu salevat, zikir ve dualar, Seyyid Abdülkadir Geylânî (kuddise sirruh) Hazretlerinin bizzat okuduğu, tavsiye ettiği dua, zikir ve salevatlardır. (Gavs) Abdülkadir Geylânî Hazretleri, evliya ordusunun sertacı ve büyüklerindendir. Onun tariki yani zikir yolu hâlâ açık olup mahşere kadar devam edecektir. O, işte böyle mübarek keramet ehli bir Veliyyullah'tır. Salevatları ... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Bu kitapta, bazı sûrelerden başka, yine bazı hususi duâ ve salevatlar içerir. Bu salevat, zikir ve dualar, Seyyid Abdülkadir Geylânî (kuddise sirruh) Hazretlerinin bizzat okuduğu, tavsiye ettiği dua, zikir ve salevatlardır. (Gavs) Abdülkadir Geylânî Hazretleri, evliya ordusunun sertacı ve büyüklerindendir. Onun tariki yani zikir yolu hâlâ açık olup mahşere kadar devam edecektir. O, işte böyle mübarek keramet ehli bir Veliyyullah'tır.
  Salevatları "okumalıyım" diye düşünürseniz, bunları mutlaka aslî harfleriyle yani îslâmî harflerle okumalısınız. Aksi halde, lâtin harfleriyle okunduğu takdirde, mânâlar değişeceği için, sevap kazanmak yerine vebale girilmiş olursunuz Mazallah.
  Dualarınızın makbul ve kabul olması dileğimizle. Allah cc zikirlerinizi dergah-ı izzetinde kabule kârin eylesin.
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Mayıs 2021
  Basım Yeri Türkiye
  Boyutlar 13,50 X 21,00 Cm
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 292
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13,5 X 21
  İlk Baskı Yılı 2021
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  Basım Dili Türkçe
  Barkod 9786257271271

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Abdülkadir Geylani