logo
  1. 0

  Eski Fotoğraf Derya Işıldak

  Yazar: Derya Işıldak Yayınevi: Cinius Yayınları

  Eski Fotoğraf; annesini yeni kaybetmiş  genç  bir  gazetecinin annesinin kitapları içinde  bulduğu  eski  bir fotoğrafın izini sürerken yaşadıklarını anlatmaktadır.  25 yıl önceye ait fotoğraftaki kişiyi arayışı genç gazetecinin hayatını, yaşadıklarını sorgulamaya dönüşür, bu arayışa sıra dışı bir aşk eşlik eder. Tüm kahramanlarının sıkı birer hayvansever olduğu roman, 1978 kuşağının yaşadıklarına da içeriden, çok samimi bir bakıştır. Yazarımız ... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta sadece 4 adet kaldı.

  35,00 TL 45,77 TL

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Eski Fotoğraf; annesini yeni kaybetmiş  genç  bir  gazetecinin annesinin kitapları içinde  bulduğu  eski  bir fotoğrafın izini sürerken yaşadıklarını anlatmaktadır.  25 yıl önceye ait fotoğraftaki kişiyi arayışı genç gazetecinin hayatını, yaşadıklarını sorgulamaya dönüşür, bu arayışa sıra dışı bir aşk eşlik eder. Tüm kahramanlarının sıkı birer hayvansever olduğu roman, 1978 kuşağının yaşadıklarına da içeriden, çok samimi bir bakıştır.

  Yazarımız Derya Işıldak bir memur çocuğu olarak Adapazarı’nda doğar. Babasının memuriyetinden dolayı ailesiyle beraber Adapazarı, Erzurum, Manisa ve İzmir’de yaşar.  İlk,  orta ve lise eğitimlerini farklı zamanlarda bu şehirlerde yapar.  Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun olur. Bir süre şantiyelerde çalıştıktan sonra Eylül 1984'de Amerika’ya göç eder. Farklı firmalarda mühendis danışman yönetici olarak çalışır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Emekli olunca "Eski Fotoğraf" romanını  yazar. Kitap gelirinin bir kısmını sokak hayvanları için harcayacaktır. Bütün isteği sokak hayvanlarının daha iyi yaşam koşullarına ulaşmasıdır. İnsanlığı hayvanseverlerin dayanışmasının kurtaracağına inanmıştır.

   

   

  (Tanıtım Bülteninden)

   


   

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Haziran 2018
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 19,50 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 223
  Hamur Tipi 2. Hamur
  Ebat 13 X 19,5
  İlk Baskı Yılı 2018
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Barkod 9786052969014

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Derya Işıldak