logo
  1. Yazarlar
  2. Yayınevleri
  3. 0

  Erhan Altunay

  Erhan Altunay Kimdir?


  Erhan Altunay, tarihçi ve araştırmacı yazardır. İstanbul’da yaşama gözlerini açmıştır, ilkokul ve ortaokulu burada okuduktan sonra lise eğitimini Saint Joseph Fransız Lisesinde tahsil etmiştir. Liseden mezun olmasının ardından Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği bölümünü başarıyla bitirmiştir.

  Erhan Altunay üniversite yaşamı boyunca kuantum fiziği, uzay-zaman ve Fraktaller üzerine çalışmalar yapmıştır. Ancak bir yandan tarihe de büyük ilgi duymuş, devamlı olarak tarih kitapları okumuş ve araştırmalar yapmıştır. Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlamış, mitoloji ve paganizmle ilgilenmiştir.

  Erhan Altunay’ın bildiği diller arasında Fransızca, İngilizce ve Latince bulunmaktadır.


  Erhan Altunay Kitapları


  Erhan Altunay eserleri genellikle tarih ve antik anadolu hakkındadır. Okuyucu yorumlarına göre İstanbul’un Pagan Çağı kitabı büyük ilgi görmüştür. Yazarın diğer kitapları arasında, Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi, Kelt ve Germen Paganizmi, İstanbul’un Latin Çağı, Ayasofya’nın Gizli Tarihi ve Mezopotamya ve Mısır Paganizmi gibi kitapları bulunmaktadır. Erhan Altunay kitapları ve daha fazlasını Kitapabi’den satın alabilirsiniz.

  Erhan Altunay Kitapları