logo
  1. 0

  Elmers Sıvı Yapıştırıcı Şeffaf 147 Ml

  Yayınevi: Elmer'S

  Slime yapmak mı istiyorsunuz? Elmer’s Yıkanabilir PVA Yapıştırıcı'yı Deneyin! Pürüzsüz, şeffaf yapıştırıcı formülüyle oluşturduğunuz slime bazını istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Elmer's yapıştırıcılı slime tariflerini uygulamak. Özellikle çocuklar için üretilen, yıkanabilir ve dağılmayan formüle sahip Elmer’s el işi yapıştırıcısı; sınıf çalışmaları, sanatsal çalışmalar ve kendin yap projeleri için ideal bir tercihtir.... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Slime yapmak mı istiyorsunuz? Elmer’s Yıkanabilir PVA Yapıştırıcı'yı Deneyin! Pürüzsüz, şeffaf yapıştırıcı formülüyle oluşturduğunuz slime bazını istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Elmer's yapıştırıcılı slime tariflerini uygulamak. Özellikle çocuklar için üretilen, yıkanabilir ve dağılmayan formüle sahip Elmer’s el işi yapıştırıcısı; sınıf çalışmaları, sanatsal çalışmalar ve kendin yap projeleri için ideal bir tercihtir.
  Kağıt veya kumaş üzerine malzeme yapıştırmak ve diğer her türlü el işi faaliyeti fikri için de mükemmeldir. Elmer’s sıvı yapıştırıcıyı, rengârenk, yaratıcı slime'lar oluşturmak ve çok çeşitli projeleriniz için kullanabilirsiniz. 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.
  Kolay temizlik için su ve sabunla yıkanabilir, çocuk dostu formülü sayesinde güvenle kullanılır.

   

  Özellikler

  Barkod 3026980779290

  Katkıda Bulunanlar