logo
  1. 0

  Dolu Ağız Triloji Halil Gökhan

  Yazar: Halil Gökhan Yayınevi: Kafe Kültür Yayıncılık

  Yedinci, Dolu Ağız ve Yeni Sevgili. Bir gün bu romanların yazarı onların aslında birbirinin devamı olduğunu hissediyor ve hepsini bir arada yeniden yazmaya karar veriyor. Romanlar, kişiler, olaylar, hikayeler değişiyor, bir arada olunca. Bir başka okuma, başka bir edebiyat macerası. Dolu Ağız, romanın ikinci cildinde sorun şu: Karanlık bir hekimin diktiği ağız bir daha o suçları işleyebilecek mi? İlk cilt, Yedinci, kara film yönetmenlerini bir as... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta sadece 5 adet kaldı.

  45,00 TL 63,75 TL

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Yedinci, Dolu Ağız ve Yeni Sevgili.
  Bir gün bu romanların yazarı onların aslında birbirinin devamı olduğunu hissediyor ve hepsini bir arada yeniden yazmaya karar veriyor.
  Romanlar, kişiler, olaylar, hikayeler değişiyor, bir arada olunca.
  Bir başka okuma, başka bir edebiyat macerası.
  Dolu Ağız, romanın ikinci cildinde sorun şu: Karanlık bir hekimin diktiği ağız bir daha o suçları işleyebilecek mi?
  İlk cilt, Yedinci, kara film yönetmenlerini bir askeri darbe sonrasında yabancı bir ülkede bir kütüphaneden kurtuluş için birbirlerine hikayeler anlatmalarıyla başlıyor.
  Yeni Sevgili. Her karmaşık ve imkansız aşkın arkasında ruhun karanlık yanlarının olduğunu itiraf etmeye yanaştırıyor yazarını.
  "Ağzımı diktirmek için başvurduğum azılı katiller, rastladığım belalı serseriler de bir hekimin ölümüne mal olan kutsal görevi yerine getirmekte tereddüt etmeselerdi, şu anda burada sizinle konuşuyor olmazdım.
  Şimdi düşünüyorum da onların tereddüt etmeleri, beni sadece bir cinayete sürüklemedi; zaten her kim olursa olsun insanların belirli bir gayretin üstüne çıkmaktan yoksun yaratılmış olduklarını biliyor olmam beni aynı zamanda başkalarının felaketlerine karşı duyarsız kıldı." Dolu Ağız
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Hamur Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 320
  Ebat 12,5 X 21
  İlk Baskı Yılı 2020
  Baskı Sayısı 1. Basım
  Dil Türkçe
  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Mayıs 2016
  Basım Yeri Türkiye
  Boyutlar 12,50 X 21,00 Cm
  Basım Dili Türkçe
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Barkod 9786051431727

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Halil Gökhan