logo
  1. 0

  Cennet Ve Cehennem Bahri Eset Yakupoğlu

  Yazar: Bahri Eset Yakupoğlu Yayınevi: Can Yayınları

  Allah’ım sen her şeye kadirsin, her şeyi bilen, her şeyi gören Rabbim, senin gücüne erişilmez. Sen teksin, eşin, benzerin ve ortağın yok. Sen doğmadın, doğurulmadın sen ilksin, evvelsin, senden evveli yok. Sen yaradansın, sen ol dersin olur, yaratır, öldürür, tekrar diriltirsin. Bu senin için çok kolaydır. Allah’ım sana şükürler olsun, verdiğin nimetlere şükürler olsun, hamdü senalar olsun; ya Rabbim. Allah’ım beni, ailemi, çoluk çocuğu, neslimi... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Allah’ım sen her şeye kadirsin, her şeyi bilen, her şeyi gören Rabbim, senin gücüne erişilmez. Sen teksin, eşin, benzerin ve ortağın yok. Sen doğmadın, doğurulmadın sen ilksin, evvelsin, senden evveli yok. Sen yaradansın, sen ol dersin olur, yaratır, öldürür, tekrar diriltirsin. Bu senin için çok kolaydır. Allah’ım sana şükürler olsun, verdiğin nimetlere şükürler olsun, hamdü senalar olsun; ya Rabbim.

  Allah’ım beni, ailemi, çoluk çocuğu, neslimi, annemi, babamı ve atalarımı cehennem azabından koru, bizleri iyi insanların bulunduğu cennetine koy. Bu dünyada ve öteki dünyada iyilikler ve güzellikler ihsan eyle bize, ya Rabbim.

  Bizleri affet, günahlarımızı bağışla, rahmetini ve merhametini bizden esirgeme. Şefaatinden mahrum etme bizi. Dosdoğru giden yola ilet bizi. Doğru, dürüst, güvenilir, inanılır, adaletli, adil, hakkaniyetli, insan haklarına saygılı, topluma ve insanlığa faydalı, güzel ahlaklı, güzel huylu, hoşgörülü, kalbi sevgiyle dolu, merhametli, cömert, yardımsever, barışsever, hayırsever kullarından imanlı, inançlı takva sahibi sevdiğin kullarından olmayı nasip eyle bize, ya Rabbim.

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Şubat 2020
  Basım Yeri Türkiye / İstanbul
  Boyutlar 13,50 X 19,50 Cm
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 272
  Basım Dili Türkçe
  Barkod 9789752488755

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Bahri Eset Yakupoğlu