logo
  1. 0

  Buff Sydin Beech Uv Filtreli

  Yayınevi: Buff

  Buff Sydin Beech Uv Filtreli​ Güneş yanıkları için artık bahane yok. Gölgede saklanmaya da gerek yok.  UV BUFF  , 95% UV ışınlarını engeller, böylece güneşli günlerin zevkini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Saatler geçmesine rağmen COOLMAX Extreme kumaşı, teri ciltten uzak tutar. Serin ve güvenli şekilde kalmanızı sağlar. Thabo Grey Uv Filtreli Buff rahat COOLMAX Extreme kumaşı ile birleşti, mükemmel nem emici, hızlı kuruyan ve  UV ışınlarını %9... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Buff Sydin Beech Uv Filtreli​
  Güneş yanıkları için artık bahane yok. Gölgede saklanmaya da gerek yok.  UV BUFF  , 95% UV ışınlarını engeller, böylece güneşli günlerin zevkini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Saatler geçmesine rağmen COOLMAX Extreme kumaşı, teri ciltten uzak tutar. Serin ve güvenli şekilde kalmanızı sağlar.
  Thabo Grey Uv Filtreli Buff rahat COOLMAX Extreme kumaşı ile birleşti, mükemmel nem emici, hızlı kuruyan ve  UV ışınlarını %95'e kadar bloke eden bir ürün ortaya çıktı. Dikişsiz olması, kask altında rahatça kullanmanızı sağlar ve onlarca farklı şekilde giyilebilir.
  Thabo Grey Uv Filtreli Buff bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Thabo Grey Uv Filtreli Buff 'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması. Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Thabo Grey Uv Filtreli Buff ise bunlardan sadece bir tanesi.
   
  ÖZELLİKLERİ
  COOLMAX Extreme performans kumaş
  Polygiene koku kontrollü kumaş.
  Nem emici, çabuk kuruyan, nefes alan kumaş
  100% dikişsiz
  UV Koruma: %95.
  12+ farklı kullanım şekli
  12+ farklı kullanım şekli
   
  BUFF KULLANIM ŞEKİLLERİ
  Buff'ı nasıl kullanabilirsiniz? İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.
   
  Bakterileri yok eder!
  Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

   

  Özellikler

  Barkod 8428927235015

  Katkıda Bulunanlar