logo
  1. 0

  Buff Polar Bandana Knit Dark Navy

  Yayınevi: Buff

  Buff Polar Bandana Knit Dark Navy   Polar Buffen basit açıklama ile dikişsiz (seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş!  Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün. Bir ürün düşünün; bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniy... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Buff Polar Bandana Knit Dark Navy

   

  Polar Buffen basit açıklama ile dikişsiz (seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş!  Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün. Bir ürün düşünün; bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

   

  Kayak tatilleri, yüksek rakım tırmanışlar, sabahın erken saatinde gidilen balık tutma planları ve diğer bütün soğuk hava aktiviteleriniz için Polar BUFF®.

  Buff Jing Multi / Black Polar BandanaPolartec® Classic 100 polar ile üretilmiştir. Mikro fiber termal özelliğiyle koruyucudur, nemi hızla emer ve çok hızlı kurur.  Klasik BUFF® dan 22 cm daha uzundur, ekstra sıcak tutan ve rüzgar geçirmeyen bu boyunluk 10 farklı şekilde giyilebilir. 

   

   

  Polar Buff

  Buff Jing Multi / Black Polar Bandana bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Buff Jing Multi / Black Polar Bandana'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması. Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Buff Jing Multi / Black Polar Bandana ise bunlardan sadece bir tanesi.

   

  KİMLER İÇİN İDEAL?

  Kayak, snowboard, dağ tırmanışı gibi çok soğuk havalarda vücut ısısını korumak için üretilmiş çok yönlü bir üründür.

   

  ÖZELLİKLERİ

  Polartec Classic 100 poları ile üretilmiş boru tipli

  Vücut ısısını korur ve ısı kaybını önlemek için savaşır.

  Mükemmel derece nefes alır ve nem dengesi sağlar

  Polygiene ile koku kontrolü sağlar, bakteri oluşumunu engeller ve daha uzun süre temiz kalır.

  Hafif ürün, mükemmel termal koruma

  BUFF NEREDE KULLANILIR

  Buff'ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, kayak yaparken, yelkenlide. Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

   

   


   

  Özellikler

  Barkod 8428927216045

  Katkıda Bulunanlar