logo
  1. 0

  Buff Original Kukuxumusu Maraton Green

  Yayınevi: Buff

      Kukuxumusu Maraton Green, tüm multi-fonksiyonel Buff ürünleri gibi, çok farklı kullanım alanı olan bir performans ürünüdür.   Kukuxumusu Maraton Green Buff'ı yüksek düzeyde konfor, koruma, doğa ve eğlence aktiviteleriniz süresince uygun bir tarz elde edebileceğiniz çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.   Soğuktan korunmak için en iyi çözümünüz olacak.   Kukuxumusu Maraton Green ' ı yüksek düzeyde konfor ve koruma sağlarken ekstra y... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

   
   
  Kukuxumusu Maraton Green, tüm multi-fonksiyonel Buff ürünleri gibi, çok farklı kullanım alanı olan bir performans ürünüdür.
   
  Kukuxumusu Maraton Green Buff'ı yüksek düzeyde konfor, koruma, doğa ve eğlence aktiviteleriniz süresince uygun bir tarz elde edebileceğiniz çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.
   
  Soğuktan korunmak için en iyi çözümünüz olacak.
   
  Kukuxumusu Maraton Green ' ı yüksek düzeyde konfor ve koruma sağlarken ekstra yalıtım katmanı ısı kaybını en aza indirir. 
   
  Buff en basit açıklama ile dikişsiz (seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber bir kumaş ! Ama pratikte Buff bundan çok daha fazlası. Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.
   
   Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik özel tasarımı bulunuyor.
   
   
   
  Teknik Detaylar 
   
           %100 mikro fiberden yapılmış esnek ve dikişsiz boru şeklindedir.
   
  Mükemmel bir nefes alabilirlik ve nem kontrolü sağlar
   
           Rüzgara ve kokuya karşı dayanıklıdır.
   
  Kumaşa, bakteri üremesini önlemek ve kokuyu durdurarak uzun süre temiz kalmasını sağlamak için Polygiene
   
  işlemi uygulanmıştır
   
   
   
  Buff Kullanım Şekilleri
   
  Buff'ı nasıl kullanabilirsiniz? İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz.
   
   
   


   

  Özellikler

  Barkod 8428927230454

  Katkıda Bulunanlar