logo
  1. 0

  Bilicra Feed Me Akıllı Mama Kabı - Beyaz

  Yayınevi: Bilicra

  Feed Me Otomatik Akıllı Mama Kabı Minik Dostlarınız Buna Bayılacak! Akıllı Besleme Evden ayrılırken, tatile giderken veya dışarı çıkarken dostlarınızın aç kalacağından mı korkuyorsunuz! Artık evcil hayvanlarınızı nerede olursanız olun besleyebileceksiniz. Uzaktan kontrol özelliği sayesinde hiçbir öğünü atlamak zorunda kalmayacaksınız. Sizler de Feed Me ile dostlarınızı yalnız bırakmayın! Programlanabilir Öğünler İş hayatınız veya beklenmedi... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Feed Me
  Otomatik Akıllı Mama Kabı
  Minik Dostlarınız Buna Bayılacak!
  Akıllı Besleme
  Evden ayrılırken, tatile giderken veya dışarı çıkarken dostlarınızın aç kalacağından mı korkuyorsunuz! Artık evcil hayvanlarınızı nerede olursanız olun besleyebileceksiniz. Uzaktan kontrol özelliği sayesinde hiçbir öğünü atlamak zorunda kalmayacaksınız. Sizler de Feed Me ile dostlarınızı yalnız bırakmayın!
  Programlanabilir Öğünler
  İş hayatınız veya beklenmedik durumlar yüzünden evcil hayvanınızın öğünlerini atlamayın. Öğün programlama özelliği sayesinde Bilicra Smart uygulamasını kullanarak bulunduğunuz her yerden dostlarınızı besleyebilirsiniz. Artık hem kendinizin hem de dostunuzun yaşamını düzene sokabileceksiniz!
  Mama Seviyesi Uyarısı
  Küçük yoldaşınız artık hiçbir zaman aç kalmayacak. Feed Me cihazında bulunan sensörler, mama seviyesinin az kaldığını sizlere bildirir ve uygulamanıza bildirim gönderir. Bu sayede sizler onların her zaman yeterli ve düzenli bir şekilde beslenebildiğinden emin olabilirsiniz.
  Mama Sıkışma Önleyici Çark
  Geliştirdiğimiz tersine dönen çark teknolojisi ile hiçbir maddenin makinenize takılmasına izin vermeyin. İstenmedik hiçbir hata evcil hayvanınızın beslenme düzenini bozmayacak. Akıllı besleme sistemleri ile hem siz hem de evcil hayvanınızın keyfi yerine gelecek!
  Görünmez Powerbank Yuvası
  Ya siz evde yokken elektrik kesilirse? Bu durumu hiç düşündünüz mü? Merak etmeyin Feed Me’nin bunun için de bir çözümü var. Arkasında bulunan görünmez powerbank yuvası sayesinde elektrikler kesilse bile minik dostunuz beslenmeye devam etsin.
  3.7 litre Kapasiteli Mama Haznesi
  Tam kapasite doldurulduktan sonra, Feed Me günlerce evcil dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını karşılar.
  Kolay Temizlik
  Kolay sökülebilen mama haznesi ve kabı detaylı temizlik yapmanıza imkân sağlar.
  Tek Tuş ile Manuel Besleme
  Telefon olmasa bile, manuel besleme sadece bir tık ötenizde. İster Bilicra Smart Uygulamasından isterseniz cihaz üzerinden tek dokunuşla besleme yapabilirsiniz.
  Ses ile Kontrol
  Google Assistant, Amazon Alexa ve Apple Siri ile “kedimi besle” gibi sesli komutlarla kolay besleme sağlayabilirsiniz.
   
   
  Teknik Özellikler
  Adaptör Giriş Voltaj:  AC 100-240V
  Adaptör Çıkış Voltaj:  DC 5V
  Adaptör Çıkış Akımı: 1A
  USB Kablo: 1.2 M
  Çalışma Voltajı:  5V
  Çalışma Akımı: ≤0.3A
  Güç Tüketimi: ≤ 2W
  Bekleme Modu Güç Tüketimi: ≤ 1W
  Hazne Kapasitesi: 3.7Litre
  Kâse: 20ML (1 porsiyon 10Gr)
  Çalışma Sıcaklığı: '0℃  -  40℃
  Çalışma Nemi: 5%  -  90%
  Ebat: 23,0 x 24,6 x 35,2 cm.
  Ağırlık: 2092 gr

   

  Özellikler

  Barkod 8681705046191

  Katkıda Bulunanlar