logo
  1. 0

  Beats Solo3 Wl,Pop Violet-Zee Mrrj2Ze/A

  Yayınevi: Beats

  BBeats Solo3 WL Pop Violet Zee MRRJ2ZE/A Ürün Bilgileri Genel Bakış Hayat renklerle daha eğlenceli. Beats Pop Collection’ın renkleriyle hayatınıza canlılık katın. Özel Beats ses kalitesini yeni ve eğlenceli renklerle sunan bu koleksiyon, tarzıyla fark yaratmak isteyenler için tasarlandı. Cesur olun. Büyük oynayın. Sizi mutlu eden şeyleri yapın. En sevdiğiniz Beats Solo3 Wireless rengiyle gittiğiniz her yerde tarzınızı yansıtın.   Apple W1 ç... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  BBeats Solo3 WL Pop Violet Zee MRRJ2ZE/A

  Ürün Bilgileri

  Genel Bakış

  Hayat renklerle daha eğlenceli. Beats Pop Collection’ın renkleriyle hayatınıza canlılık katın. Özel Beats ses kalitesini yeni ve eğlenceli renklerle sunan bu koleksiyon, tarzıyla fark yaratmak isteyenler için tasarlandı. Cesur olun. Büyük oynayın. Sizi mutlu eden şeyleri yapın. En sevdiğiniz Beats Solo3 Wireless rengiyle gittiğiniz her yerde tarzınızı yansıtın.

   

  Apple W1 çipin gücü

  Beats ve Apple, Beats Solo3 Wireless kulaklıktaki Apple W1 çip sayesinde müzik dinleme biçiminizi değiştiriyor. Verimli W1 çipin dahil edilmesi, Apple aygıtlarınız için sorunsuz kurulum ve değiştirme olanağını,* 40 saate kadar pil ömrünü ve 5 dakika şarjla 3 saat müzik çalma imkanı veren Fast Fuel teknolojisini beraberinde getiriyor.

   

  Olması gerektiği gibi kablosuz

  Siz hazırsanız, Solo3 Wireless da hazır. Kulaklığınızı açıp iPhone’unuzun yakınında tutmanız yeterli; kulaklığınız anında kurulur ve aynı anda Apple Watch, iPad ve Mac’inize bağlanır*. Apple W1 çip, sektör lideri menzil ve sinyal gücü sınıflandırması olan Class 1 Bluetooth bağlantısına sahiptir. Bu sınıfının en iyisi eşleştirme teknolojisi sayesinde aygıtlarınızı kolayca eşzamanlayarak özgürce hareket edebilir ve kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

   

  Müziği hissedin

  Beats Solo3 Wireless kulaklığın kalbinde, ödüllü Beats ses kalitesi vardır. Bu kulaklık, netlik, aralık ve dengeyi en yüksek düzeye çıkaran ince ayarlı akustik özellikleriyle üstün bir çalma deneyimi sunar. Konforlu yastıklara sahip kulaklık uçları dışarıdaki sesleri engeller ve sizi içine alacak bir müzik dinleme deneyimi sunar. Böylece, müziği tam olarak duymanız gereken şekilde duyarsınız.

   

  Tüm gün dinleyin

  Beats Solo3 Wireless, Apple W1 çipin verimliliği sayesinde 40 saate kadar pil ömrü sağlar. Şarjı bittiğinde beklemek istemiyorsanız, Fast Fuel ile 5 dakikalık hızlı bir şarjla 3 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Entegre kulak üstü kontrolleri ve hüzmeleme özellikli çift mikrofonu, hareket halindeyken gelen aramaları yanıtlamanızı, müzik çalmanızı ve Siri’yi etkinleştirmenizi sağlar.

   

  Kişiselleştirilebilir konfor

  Beats Solo3 Wireless, çarpıcı stili ve dinamik tasarımıyla klasik Beats çizgisini korur. Kulak üzeri, yastıklı kulaklık uçlarını tüm gün rahat edeceğiniz şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Optimum konfor ve ses kalitesi düşünülerek tasarlandığı için kulağınıza doğal bir şekilde oturur. Dinamik kıvrımları ve döner kulaklık uçları bu kusursuz tasarımı tamamlar.

   

  *iCloud hesabı ve macOS Sierra, iOS 10 veya watchOS 3 gerekir

   

  Öne Çıkan Özellikler

  Kablosuz dinleme deneyimi için aygıtınıza Class 1 Bluetooth ile bağlanın

  Beats’in çok sevdiğiniz ödüllü ses ve tasarım özellikleri

  Günlerce kullanabilmeniz için 40 saate kadar pil ömrü

  Fast Fuel özelliği, pil seviyesi azaldığında 5 dakikalık şarjla 3 saatlik çalma süresi sağlar

  Başınıza göre ayarlanabilir tasarım ve günlük kullanım için düşünülmüş rahat yastıklı kulaklıklar

  Yanınızda taşımanız için dayanıklı ve katlanabilir özellikte şık ve pratik tasarım

  Çok fonksiyonlu kulak üstü kumandasıyla aramaları yanıtlayabilir, müziğinizi kontrol edebilir ve Siri’yi etkinleştirebilirsiniz

   

  Kutunun İçindekiler

  Beats Solo3 Wireless kulaklık

  Taşıma kılıfı

  3,5 mm RemoteTalk kablosu

  Evrensel USB şarj kablosu (USB-A - USB Micro-B)

  Hızlı başlangıç kılavuzu

  Garanti kartı

   

  Teknik Özellikler

  Giriş Türü: 3,5 mm Stereo Jak

  Diğer Özellikler: Bluetooth, Katlanabilir, Gürültü Yalıtma, Stereo, Stereo Bluetooth, Kablosuz

  Biçim Faktörü: Kulakta

  Bağlantılar: Bluetooth, Wireless

  Hoparlör Yapılandırmaları: Stereo

  Güç Kaynağı: Pil Gücü, USB

  Piller: Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon

   


   

  Özellikler

  Barkod 190198769336

  Katkıda Bulunanlar